Driver powróci, ale nie jako gra, a jako serial na platformie Binge

Kultowy Driver powróci w postaci serialu telewizyjnego na platformie Binge. Na razie nie ma mowy o żadnej grze, choć w przyszłości nigdy nic nie wiadomo.

@ 14.09.2021, 21:12
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

Driver powróci, ale nie jako gra, a jako serial na platformie Binge

Ubisoft ogłosił, że seria Driver powróci jako serial telewizyjny na zupełnie nowej platformie do streamowania, o nazwie Binge.

Zgodnie z zapowiedzią, serial będzie współpracą pomiędzy Ubisoftem oraz Binge. Binge to nadchodząca platforma streamingowa prezentująca oryginalne seriale i programy stworzone dla fanów gier. Seria Driver będzie jedną z pierwszych propozycji nowej platformy, która częściowo nie będzie wymagać abonamentu.

Serial będzie opowiadać o bohaterze serii gier, Johnie Tannerze. Mężczyzna przedstawiany jest jako były kierowca wyścigowy, który został tajnym agentem. Jego misją jest zniszczenie lokalnego syndykatu przestępczego. Chociaż nie ogłoszono żadnego castingu, producentem wykonawczym będą Jason Altman z Ubisoft Film & Television, Danielle Kreinik i Genevieve Jones. Będą oni współpracować z producentami Allanem Ungarem i Vincentem Talenti ze strony Binge. Serial Driver nie ma konkretnej daty premiery, ale Binge zostanie uruchomione na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu już w 2022 roku.

Jeśli chodzi o gry, ostatnią odsłoną serii było Driver: San Francisco, po premierze którego nie otrzymaliśmy żadnych kolejnych zapowiedzi. Driver to symbol pierwszego PlayStation, gra z gatunku pościgowych, która zdefiniowała niegdyś zapomniany dzisiaj gatunek.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:12, 15.09.2021
Chętnie bym zagrał w nowego Drivera Dumny Ubi zamiast trzaskać kolejne Assassin's Creed i Far Cry mógłby sobie przypomnieć o tej oraz kilku innych seriach Niewinny
0 kudosMgła   @   14:28, 15.09.2021
Gdyby to była ekranizacja moich przygód z Driverem to skończyłaby się w garażu Rozbawiony
0 kudosBarbarella.   @   14:35, 15.09.2021
Cytat: Mgła
Gdyby to była ekranizacja moich przygód z Driverem to skończyłaby się w garażu

A moja na jakimś murze. Zawstydzony R.I.P. Barbarella Smutny
0 kudosmrPack   @   11:38, 16.09.2021
Cytat: Mgła
Gdyby to była ekranizacja moich przygód z Driverem to skończyłaby się w garażu Rozbawiony
Masz na myśli ten z pierwszej części na samym początku? Pokręcony Przyznam, że kiedy grałem wiele lat temu to był prawdziwy koszmar (szczególnie nawrót 180 na wstecznym Konsternacja ), ale nie tak dawno odpaliłem sobie i po kilku próbach udało mi się zaliczyć ten "test" Szczęśliwy Później zremasterowali go w Driver: San Francisco, ale tam to w ogóle nie było problemu.
0 kudosMgła   @   18:51, 16.09.2021
Cytat: Barbarella.
A moja na jakimś murze. Zawstydzony R.I.P. Barbarella Smutny
Zawsze można wynająć kaskadera.
Cytat: mrPack
Masz na myśli ten z pierwszej części na samym początku? Pokręcony
Dokładnie ten. Za dzieciaka nie udało mi się z niego wyjechać, a w późniejszych latach już do Drivera nie powróciłem. Chociaż wciąż go mam i jakieś późniejsze części (w tym San Francisco) w wydaniu z najpopularniejszego miesięcznika o grach w Polsce.
Dodaj Odpowiedź