Nowe Brothers in Arms powstaje, choć to raczej odległy temat

Gracze od dawna proszą o kolejną odsłonę serii Brothers in Arms. Szczegóły na jej temat mamy poznać, gdy studio Gearbox będzie gotowe nam je przekazać.

@ 14.09.2021, 20:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowe Brothers in Arms powstaje, choć to raczej odległy temat

Nowa gra z cyklu Brothers in Arms powstaje, choć jej zapowiedź to raczej odległy temat. Na to wskazują słowa szefa studia Gearbox Software odpowiedzialnego za rozwój serii. Randy Pitchford przyznał, że jego ludzie pracują nad kolejnym Brothers in Arms, ale nikt nie puści pary z ust, póki nie będzie przekonania, że deweloperom udało się coż przygotować.

Informacja na temat nowego Brothers in Arms jest o tyle interesująca, że żadnych szczegółów na temat przyszłości cyklu nie poznaliśmy od 2008 roku, kiedy na rynku zadebiutowało Hell's Highway. Od tamtej pory cykl istniał - poniekąd - wyłącznie na urządzeniach mobilnych, a za jego rozwój odpowiadał Gameloft. Potencjalna kolejna część może być zatem czymś dużym, czyt. dla PC oraz konsol, albo małym, dla smartphonów.

Plany dotyczące Brothers in Arms pojawiają się w sieci regularnie. Regularnie o serii wspomina bowiem założyciel Gearbox Software, Randy Pitchford. Nic do tej pory się jednak nie zmaterializowało, mimo że gracze chętnie zobaczyliby na swoich ekranach coś nowego. Czy tym razem będzie inaczej? Trzymamy kciuki, aby faktycznie tak było. Jest spora szansa na to, że zapowiedź Brothers in Arms nadejdzie niedługo przed premierą, jak to miało miejsce w przypadku Borderlands 3.

Jeśli chodzi o założenia Brothers in Arms, mamy do czynienia z taktyczną strzelanką, której akcja przenosiła nas do czasów drugiej wojny światowej. Unikatowym elementem gry było taktyczne podejście do pojedynków, w których liczyło się odpowiednie usytuowanie żołnierzy, skuteczne wykorzystanie zasłon oraz spożytkowanie dostępnej amunicji. Starcia potrafiły być naprawdę trudne, jeśli źle je rozgrywaliśmy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?