Niebawem mamy poznać datę premiery Shadow Warrior 3

Wydawca Shadow Warrior 3 nie zdążył ujawnić daty premiery gry w sierpniu - mimo że takie miał pierwotnie plany. Obecnie mówi się, że termin debiutu otrzymamy wkrótce.

@ 14.09.2021, 20:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Niebawem mamy poznać datę premiery Shadow Warrior 3

Shadow Warrior 3 zapowiedziane zostało w zeszłym roku i mimo że prace przy nim postępują podobno bardzo dobrze, do tej pory nie poznaliśmy daty premiery nowego przedsięwzięcia Polaków ze studia Flying Wild Hog. Wreszcie ma się to jednak zmienić - tak przynajmniej twierdzi wydawca gry, Devolver Digital.

Pierwszoosobowy, niebywale dynamiczny shooter Shadow Warrior 3 dostępny będzie na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej generacji jeszcze w tym roku - na to przynajmniej wskazują wcześniejsze doniesienia. Miesiące uciekają i czasu coraz mniej, ale Devolver Digital, wydawca gry, twierdzi, że termin premiery wkrótce zostanie opublikowany.

Wpis na temat debiutu Shadow Warrior 3 pojawił się na łamach Twittera. Wydawca, Devolver Digital, postanowił uspokoić wszystkich fanów czekających na grę. Jej premierę mieliśmy wszak poznać w sierpniu, a mamy już połowę września i żadnych nowych informacji. Takowe mamy otrzymać "wkrótce". Co to znaczy? Tego niestety nie wiemy, ale musimy się po prostu uzbroić w cierpliwość.

Jak wspomniałem, Shadow Warrior 3 ma mieć premierę jeszcze w tym roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Na razie nie ma szczegółów na temat PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S, choć niebawem powinno się to zmienić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?