Deathloop zbiera wysokie noty w recenzjach. Premierowy zwiastun

Pojawiły się pierwsze recenzje Deathloop. Najnowszy projekt Arkane Studios przypadł do gustu recenzentom - gra zbiera bardzo wysokie noty!

@ 13.09.2021, 17:06
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5

Deathloop zbiera wysokie noty w recenzjach. Premierowy zwiastun

Wyczekiwane Deathloop to jedna z najważniejszych wrześniowych premier, szczególnie biorąc pod uwagę posuchę na rynku wydawniczym, jaka miała miejsce z uwagi na okres wakacyjny.

Na szczęście okazuje się, że najwyraźniej warto było czekać. Tytuł zgarnia bowiem bardzo wysokie noty w pierwszych recenzjach, a autorzy tekstów punktują pozytywnie Deathloop za szereg elementów. Gra może pochwalić się satysfakcjonującym systemem strzelania, ciekawie zaprojektowanymi bohaterami czy nie najgorszą fabułą. Ponadto dużo pochwał recenzenci kierują w stronę licznych unikatowych umiejętności, jakimi dysponuje nasza postać, a także koncepcji pętli czasowej - która jest unikatowa.

Jeśli chodzi o minusy, to wymienia się głównie ogólną liniowość rozgrywki, a także kiepską Sztuczną Inteligencję przeciwników. Zawodzi też nieco zakończenie fabuły, któremu brakuje jakiejś ciekawej konkluzji. W ogólnym rozrachunku są to jednak niewielkie niedociągnięcia na tle całości.

Naszą recenzję Deathloop przeczytacie niebawem, a tymczasem zerknijcie na premierowy trailer.

Pierwsze oceny gry:

  • IGN - 10/10
  • PushSquare - 8/10
  • VGC - 5/5
  • VG247 - 5/5
  • GamesRadar - 4.5/5
  • PCGamer - 8.9/10
  • Hey Poor Player - 4.5/5

Sprawdź także:
Deathloop

Deathloop

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5

Deathloop to pierwszoosobowa gra akcji, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, na której trwają niekończące się zmagania pary niezwykłych zabójców...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   17:59, 13.09.2021
No właśnie. Obecnie rzadko kiedy dostajemy gry z jakimiś unikatowymi mechanikami, pomysłami. Ta pętla śmierci jest chyba czymś, co mnie najbardziej interesuje.
0 kudosGuilder   @   21:58, 13.09.2021
Wow, IGN aż na dyszkę to wycenił? Nieźle. Ogólnie gra jest przyjęta bardzo entuzjastycznie. Dobrze wiedzieć, że Arkane jest ciągle w formie. Uśmiech
0 kudosguy_fawkes   @   07:33, 16.09.2021
Arkane zdecydowanie umie w ciekawe światy i pomysły na rozgrywkę. Zagram, jako tylko będę mieć możliwość, bo stylistyka tej gry strasznie mi się podoba.