Rainbow Six Extraction - zobacz obcych na najnowszym zwiastunie gry

Rainbow Six Extraction otrzymało nowy, efektowny zwiastun. Podczas seansu możemy ujrzeć obcych, z którymi muszą się zmierzyć gracze.

@ 13.09.2021, 11:23
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Rainbow Six Extraction - zobacz obcych na najnowszym zwiastunie gry

Firma Ubisoft opublikowała nowy zwiastun nadchodzącego Tom Clancy's Rainbow Six Extraction, który daje nam nieco wglądu w to, czego możemy się spodziewać po nadchodzącym projekcie.

W Extraction musimy współpracować w swoim oddziale, aby pokonać obcych, którzy czają się na mapach w każdym miejscu. Drużyny składać się mają z trzyosobowych grupek i wybierać jednego spośród 18 potencjalnych operatorów Rainbow Six. Każdy ma swój własny zestaw broni i gadżetów, a my musimy zrównoważyć swoją drużynę jak najlepiej, aby odnieść sukces.

W dniu premiery będzie dwanaście map, każda w czterech regionach Stanów Zjednoczonych. Możecie także spodziewać się proceduralnie generowanych wyzwań więc będzie trochę aktywności na początek. Jeśli jeden z  oddziałów upadnie, będziecie musieli zdecydować, czy go uratować, czy walczyć o większe nagrody.

Mówiąc o obcych, spodziewać możemy się dziesięciu konkretnych rodzajów wrogów. Należą do nich: Spiker, Tormentor i Apex, a to tylko niektórzy z nich. Musicie uważać na Sprawla, istotę ożywioną, która porusza się po mapach i ma zdolność ożywiania ubitych przez nas wcześniej pasożytów.

Sprawdźcie zwiastun Rainbow Six Extraction poniżej. Gra ma trafić na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Stadia i PC w styczniu 2022 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?