Zapowiedziano Football Manager 2022 - na premierę w Xbox Game Pass

Studio Sports Interactive oficjalnie zapowiedziało Football Manager 2022!. Jego premiera odbędzie się w 9 listopada, a grać będziemy na PC (Steam i Epic Games), Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch, a także na urządzeniach mobilnych. Wariant przenośny będzie różnił się od stacjonarnego.

@ 10.09.2021, 09:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, xbox one, xbox x/s

Zapowiedziano Football Manager 2022 - na premierę w Xbox Game Pass

Jak co roku, zapowiedziana została nowa odsłona taktycznego menadżera piłkarskiego - Football Manager 2022. Tytuł będzie dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, a także urządzeniach mobilnych. Premierę gry zaplanowano na 9 listopada bieżącego roku - przynajmniej jeśli chodzi o "większe platformy". Wydanie dla Switcha pojawi się w sklepach nieco później.

Football Manager 2022 zapowiedziane zostało przez Sports Interactive. Wydanie najpopularniejsze, czyli to przeznaczone dla PC, będzie dostępne w sklepie Steam oraz Epic Games. Prócz niego zagramy na konsolach Xbox oraz Switch, a także na urządzeniach działających pod kontrolą systemów iOS oraz Android. 

Warto w tym momencie wspomnieć, że FM 2022 będzie w dniu premiery w usłudze Xbox Game Pass na PC oraz Xboksach. Oznacza to, że wszyscy subskrybenci otrzymają do niego wstęp natychmiast po udostępnieniu kodu w sieci. Założenia gry, a także planowane dodatki i aktualizacje mamy poznać jeszcze w tym miesiącu.

W tym momencie nie wiemy czy Football Manager 2022 dostępne będzie na konsolach PlayStation.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?