Tiny Tina's Wonderlands - data premiery i pierwszy zwariowany gameplay

Tiny Tina's Wonderlands otrzymało nowy zwiastun oraz konkretną datę premiery. Jeśli czekacie, koniecznie zobaczcie co przygotowuje studio Gearbox Software.

@ 10.09.2021, 00:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tiny Tina's Wonderlands - data premiery i pierwszy zwariowany gameplay

Tiny Tina's Wonderlands to spin-off popularnej serii Borderlands, w którym wcielamy się w tytułową Tiny Tinę. W trakcie minionego już PlayStation Showcase zaprezentowano całkiem nowy materiał filmowy promujący grę, a przy okazji ujawniono garść szczegółów na jego temat.

Premiera Tiny Tina's Wonderlands - to, co chyba najbardziej interesuje graczy - zaplanowana została na 25 marca 2022 roku, a grać będziemy na konsolach poprzedniej i obecnej generacji, a także na komputerach osobistych. Jeśli czuliście pociąg do przedsięwzięcia, to koniecznie rzućcie okiem na nowy zwiastun. Jest w nim oczywiście mnóstwo strzelania, wybuchów oraz paskudnych przeciwników.

Tiny Tina's Wonderlands nie jest kopią Borderlands. Mimo że obie gry toczą się w tym samym uniwersum, deweloperzy postanowili zaszczepić w spin-offie nieco klimatów fantasy. W rezultacie zmierzymy się z nieco innymi oponentami, a świat, po którym się poruszamy wygląda odmienne od tego, do czego przywykliśmy. Nadal jest jednak mnóstwo rozwałki, zarówno bezpośredniej, jak i na dystans.

Jak wspomniałem, premiera Tiny Tina's Wonderlands odbędzie się 25 marca, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?