The Riftbreaker - poznaliśmy datę premiery

W sieci pojawił się nowy zwiastun promujący The Riftbreaker. Deweloperzy ujawnili też kiedy dokładnie wskoczymy do opracowanego przez nich wirtualnego świata.

@ 09.09.2021, 20:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

The Riftbreaker - poznaliśmy datę premiery

Mamy dobre wieści dla wszystkich graczy wyczekujących na premierę The Riftbreaker. Studio EXOR postanowiło wreszcie zdradzić termin wydania gry na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji. Premiera zaplanowana została na 14 października, a grać będziemy wówczas na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. Cenę gry ustalono na 30 euro, czyli jakieś 140 zł.

The Riftbreaker to gra akcji z elementami RPG, w której zajmujemy się oczywiście eliminowaniem napotkanych pokrak. Prócz tego, staramy się rozbudowywać posiadaną bazę, a finalnie stworzyć wyrwę, dzięki której powrócimy na Ziemię. Nie będzie to jednak łatwe, albowiem środowisko dookoła do przyjaznych nie należy. Dodatkowo sytuację komplikują biegający dookoła obcy.

W trakcie zabawy budujemy więc bazę, następnie tworzymy elektrownie oraz różne inne struktury wspomagające, po czym zajmujemy się rozwojem i pozyskiwaniem surowców. Przemierzając rozliczne biomy, natrafiamy na wielu przedstawicieli obcych gatunków. Walczymy zatem, by przetrwać, a jednocześnie staramy się rozwijać bazę i swoje własne umiejętności.

Poniżej zobaczyć możecie zwiastun, który przygotowano z okazji ujawnienia premiery The Riftbreaker. Co więcej, produkcja EXOR-u od razu trafi do abonamentu Xbox Game Pass w wersji na konsole Xbox!


Sprawdź także:
The Riftbreaker

The Riftbreaker

Premiera: 14 października 2021
PC, XBOX X/S, XBOX ONE, PS5, PS4

The Riftbreaker to gra akcji z elementami tower defense. Za produkcję tytułu odpowiada Exor Studios, deweloper z Polski.W The Riftbreaker gracze wcielają się w postać Ash...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?