Death Stranding: Director's Cut - premierowy zwiastun od Hideo Kojimy

Do premiery ostatecznej edycji Death Stranding zostały już tylko nieco ponad 2 tygodnie, więc Hideo Kojima i jego ekipa przyszykowali nowy trailer, prezentujący walory gry.

@ 08.09.2021, 13:12
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5

Death Stranding: Director's Cut - premierowy zwiastun od Hideo Kojimy

W ostatnich tygodniach zespół Hideo Kojimy skupiał się na ostatecznych szlifach nad Death Stranding Director's Cut, a sam twórca sporo czasu poświęcił na przygotowanie materiału wideo, który możecie zobaczyć poniżej.

Trailer prezentuje całą masę urywków z gry, więc możliwe są ewentualne spoilery. Wydarzenia przedstawiane są jednak na tyle dynamicznie, że nie kojarząc fabuły raczej nie powinniśmy zbytnio powiązać faktów i zepsuć sobie zabawy. Czujcie się jednak ostrzeżeni.

Sam materiał prezentuje się cudownie (w czym niemały udział ma podkład muzyczny od Woodkid), i jak twierdzi Kojima - ma zachęcić zarówno osoby znające podstawową grę, jak i nowych graczy, do zagrania w Death Stranding Director's Cut. Twórcy ulepszyli grę z myślą o PlayStation 5, oferując rozgrywke w natywnym 4K i 30 fps, lub skalowanym 4K przy stałych 60 fps. Wykorzystano także zaawansowany system wibracji pada DualSense oraz adaptacyjne efekty Trigger. Z innych nowinek wyraźnie skrócono czasy ładowania, a do tego wprowadzono obsługę dźwięku 3D.

Oprócz tego pojawią się nowe misje, zmodyfikowany system walki czy kolejne gadżety i pojazdy, dające nam nowe możliwości na dostarczanie przesyłek.

Death Stranding Director's Cut zadebiutuje 24 września na PlayStation 5. Posiadacze edycji na PlayStation 4 będą mogli dokonać płatnej aktualizacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   20:48, 08.09.2021
Wszystko ładnie, wszystko pięknie. DS moim zdaniem to świetna gra, jednak czy warta by zagrać w nią ponownie?
Ja podziękuję.
Nie licząc wodotrysków graficznych, powinni dodać to za free.