Zobaczcie w akcji grę Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns to najnowszy projekt Fireaxis Games, czyli ekipy odpowiedzialnej za niebywale udany cykl XCOM. Tym razem deweloperzy przygotowują taktyczne RPG.

@ 08.09.2021, 08:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zobaczcie w akcji grę Marvel's Midnight Suns

W kilkunastominutowej prezentacji Firaxis Games przedstawiło kolejne fragmenty rozgrywki z nadchodzącego Marvel's Midnight Suns. Transmisja zasadniczo dała pierwsze dogłębne spojrzenie na rozgrywkę, w której Hunter i Wolverine mierzą się z Sabretooth.

Gameplay pokazał również niektóre z tych zagrywek, które Wolverine wnosi do rozgrywki, na przykład jego zdolność do regeneracji zdrowia i nakłaniania wrogów do skupienia swych wysiłków na nim. Hunter, którym będziecie również grali, może pełnić różne role bojowe, które mogą koncentrować się na zadawaniu obrażeń, wsparciu, kontroli, zdolności do łagodzenia nadchodzących obrażeń lub dowolnej kombinacji obu.

Jeśli chodzi o złoczyńców, Sabretooth na przykład ma supermocny czar leczący, który może sprawić, że będzie on trudnym do pokonania przeciwnikiem - nawet jeśli masz dwie postacie, które go biją.

Marvel's Midnight Suns to nowa taktyczna gra RPG osadzona w uniwersum Marvela, w której będziemy walczyć z demonicznymi siłami podziemia, razem w drużynie z różnymi bohaterami z tego znanego uniwersum. Tytuł zostanie wydany w marcu 2022 roku.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 07 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?