Call of Duty: Vanguard - na jutro zaplanowano prezentację multiplayera

Deweloperzy Call of Duty: Vanguard chcą nam pokazać pierwsze ujęcia z rozgrywek wieloosobowych. Będzie to miało miejsce w ramach transmisji na żywo, którą zaplanowano na jutro.

@ 06.09.2021, 20:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Vanguard - na jutro zaplanowano prezentację multiplayera

Premiera Call of Duty: Vanguard coraz bliżej, a to oznacza, że Activision ma coraz mniej czasu na to, by promować najnowszą odsłonę popularnego cyklu. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jutro spada embargo na wrażenia z rozgrywek w trybie wieloosobowym, a ponadto na jutro wydawca zaplanował też specjalną transmisję poświęconą sieciowej rywalizacji.

Prezentacja multiplayera z Call of Duty: Vanguard odbędzie się jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego. W czasie transmisji będziemy oczywiście mogli zobaczyć rozgrywki sieciowe, a także część rozwiązań opracowanych na ich potrzeby. Transmisja poprzedzać będzie pierwszy weekend beta testów, który zaplanowano pomiędzy 10, a 13 września dla graczy PlayStation, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na grę.

Jeśli nie bawicie się na PlayStation, ale na którejś z pozostałych platform docelowych Call of Duty: Vanguard, także będziecie mogli wziąć udział w beta testach. Warunek jest jeden: musicie mieć pre-order. Do rozgrywek dołączycie pomiędzy 18, a 20 września, czyli tydzień później w stosunku do posiadaczy konsol Sony.

Call of Duty: Vanguard to oczywiście nie tylko multiplayer, ale również rozbudowana kampania fabularna, w której główną rolę powierzono kobiecie o imieniu Polina Petrova. Stawia ona czoła nazistom w Stalingradzie, biegając, strzelając i wysadzając pojazdy oponentów.

Premiera Call of Duty: Vanguard zaplanowana została na 5 listopada, a grać będziemy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Call of Duty: Vanguard

Call of Duty: Vanguard

Premiera: 05 listopada 2021
XBOX X/S, XBOX ONE, PS5, PS4, PC

Call of Duty: Vanguard to kolejna odsłona serii popularnych strzelanek pierwszoosobowych. Za produkcją tej części stoi studio Sledghammer Games, które w przeszłości oprac...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?