Darmowy weekend z Watch Dogs: Legion

Ubisoft przygotowuje darmowy weekend z Watch Dogs: Legion. Bawić będziecie się w najbliższy weekend, a wśród platform docelowych są komputery osobiste oraz konsole PlayStation. Na razie nic nie wiemy na temat próbki dla Xboksów.

@ 02.09.2021, 11:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Darmowy weekend z Watch Dogs: Legion

Jeśli nie graliście jeszcze w Watch Dogs: Legion, to mamy dobre wieści. Ubisoft chce przekonać graczy do wstąpienia w szeregi tytułowego Legionu darmowym weekendem z grą. Inicjatywa trwać będzie od 3 do 5 września, a w tym czasie grać będzie można na PC, PS4 oraz PS5. Z jakiegoś powodu nie obejmuje ona niestety Xboksów.

Watch Dogs: Legion zadebiutowało w zeszłym roku. W porównaniu do odsłon poprzednich, nie wcielamy się w nim w jednego bohatera, ale w całą grupę. Następnie walczymy o to, by oswobodzić Wielką Brytanię spod jarzma potężnej korporacji, chcącej kontrolować wszystko.

Mechanika rozgrywki w Watch Dogs: Legion jest dość typowa dla Ubisoftu. Mamy więc otwarty świat, po którym swobodnie możemy się poruszać i wykonywać rozmaite zadania główne oraz poboczne. Ciekawostką jest to, że nie gramy jedną postacią, ale wieloma. Każda ma natomiast unikatowe umiejętności, z których musimy korzystać.

Darmowy weekend z Watch Dogs: Legion to dostęp do pełnej wersji gry oraz wszystkich dodatków. Jeśli po zagraniu w darmową próbkę zdecydujecie się bawić dalej, Wasze postępy zostaną przeniesione. Wystarczy po prostu że zakupicie Watch Dogs: Legion na wybraną platformę.

Aby dowiedzieć się więcej na temat gry, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję. W przypadku zainteresowania wydaniem przeznaczonym dla blaszaków, pamiętajcie też o jego wymaganiach sprzętowych.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   12:11, 02.09.2021
O! Dobre to jest. Z chęcią sprawdzę.