Marvel's Midnight Suns - zobaczcie gameplay z gry studia Firaxis

W sieci pojawiły się dwa nowe filmy promujące Marvel's Midnight Suns. W obu są ujęcia z rozgrywki, a zatem zdecydowanie warto na nie spojrzeć. Pamiętajcie, że nowa gra Firaxis to taktyczne RPG.

@ 02.09.2021, 09:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns - zobaczcie gameplay z gry studia Firaxis

Marvel's Midnight Suns, nowa gra studia Firaxis, ujawniona została w trakcie transmisji Gamescom 2021. Minęło kilka dni, a w sieci pojawił się kolejny materiał filmowy, promujący przedsięwzięcie. To zwiastun z elementami rozgrywki, dzięki któremu po raz pierwszy zobaczyć możemy jak przebiegać będzie zabawa.

Na filmach widocznych poniżej (jeden to krótki zwiastun, drugi jest nieco dłuższy), zaprezentowano walkę, interakcję pomiędzy postaciami, unikatowe umiejętności bohaterów i inne elementy związane z Marvel's Midnight Suns. Gameplay został przechwycony na komputerze osobistym, więc całość wygląda naprawdę efektownie.

W Marvel's Midnight Suns możemy wcielić się w sumie w 12 postaci, a każda o wyjątkowych zdolnościach. Jako że mamy do czynienia z taktycznym RPG, nie wszystkie skille są dla nas dostępne w każdej sytuacji. Otrzymujemy je w formie kart, które rozdawane są losowo przed każdym pojedynkiem - można je ponadto rozwijać w bazie wypadowej.

Prócz toczenia bojów, w Marvel's Midnight Suns zajmujemy się interakcją  z innymi postaciami. W trakcie eksploracji bazy wypadowej zwanej Abbey powoli odkrywamy nowe miejsca, a w nich rozmaite przedmioty oraz postaci niezależne, z którymi jesteśmy w stanie porozmawiać. 

Premiera Marvel's Midnight Suns zaplanowana została na marzec 2022 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Switchu, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 07 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?