Horizon II: Forbidden West oficjalnie w przyszłym roku - Horizon: Zero Dawn z łatką 60 fps na PS5

Na tegorocznych targach gamescom pojawiło się Sony i studio Guerilla Games - niestety z nieciekawymi wieściami. Potwierdzono, że Horizon II: Forbidden West ukaże się na PS4 i PS5, jednak potwierdzono opóźnienie premiery. Kontynuacja przygód Aloy ukaże się 18 lutego 2022 roku. Jednocześnie pierwsza część, Horizon: Zero Dawn, dostało łatkę na PS5 umożliwiającą zabawę w 60 fpsach.

@ 25.08.2021, 21:55
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps4, ps5

Horizon II: Forbidden West oficjalnie w przyszłym roku - Horizon: Zero Dawn z łatką 60 fps na PS5

Choć firma Sony ma w swojej ofercie autorskie konferencje State of Play, to zdecydowała się pokazać się na targach gamescom 2021. Horizon II: Forbidden West zostało zaprezentowane w trakcie Opening Night Live - wydarzenia otwierającego targi. Niestety, potwierdzono przełożenie premiery na przyszły rok - nowe dzieło Guerilla Games wyjdzie 18 lutego 2022 r.!

Wirtualnie na scenie ONL gamescom 2021 wystąpił reżyser Horizon II: Forbidden West, Mathijs de Jonge, zapowiadając, że kontynuacja przygód Aloy ukaże się zarówno na PlayStation 5 jak i PlayStation 4, potwierdzając niestety ostatnie plotki na temat przesunięcia terminu wydania tytułu. Druga część popularnej przygodowej gry akcji trafi na rynek dokładnie 18 lutego 2022 roku.

Przy okazji zapowiedziano, że PS5 dostanie aktualizację dla Horizon: Zero Dawn, dzięki której tytuł Guerilla Games będzie działał w 60 klatkach na sekundę. A dokładniej rzecz biorąc, że patch jest już dostępny! Zatem jeśli macie ochotę zobaczyć, jak Zero Dawn wygląda w lepszej płynności, pędźcie do konsol i pobierajcie łatkę!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   09:50, 26.08.2021
Szkoda Smutny , liczyłem że Sony całkowicie zaora konkurencję.