Call of Duty: Vanguard z prawie 10-minutowym gameplayem z kampanii w Stalingradzie

Na Opening Night Live na targach gamescom 2021 został zaprezentowany pokaźny gameplay z nadchodzącego Call of Duty: Vanguard. Możemy obejrzeć dziewięć minut akcji pochodzącej z fragmentu kampanii ze Stalingradu.

@ 25.08.2021, 20:58
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Vanguard z prawie 10-minutowym gameplayem z kampanii w Stalingradzie

Gamescom 2021 odbywa się co prawda wirtualnie, jednak jest jedna stała niezależnie od tego, czy targi odbywały się w normalnych warunkach, czy w obecnych czasach - Opening Night Live! Również i w tym roku wydarzenie, którego gospodarzem jest Geoff Keighley przyniosło sporo nowych materiałów z nadchodzących produkcji. Jednym z nich jest blisko dziesięciominutowy gameplay z Call of Duty: Vanguard pochodzący z kampanii w Stalingradzie!

Call of Duty: Vanguard trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4 już 5 listopada tego roku. Za produkcję w głównej mierze odpowiada studio Sledgehammer Games. Na Opening Night Live dostaliśmy długi gameplay, w którym możemy obejrzeć fragment kampanii, który zlokalizowany jest na terenie Związku Sowieckiego, w Stalingradzie.


Sprawdź także:
Call of Duty: Vanguard

Call of Duty: Vanguard

Premiera: 05 listopada 2021
XBOX X/S, XBOX ONE, PS5, PS4, PC

Call of Duty: Vanguard to kolejna odsłona serii popularnych strzelanek pierwszoosobowych. Za produkcją tej części stoi studio Sledghammer Games, które w przeszłości oprac...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?