Premiera Chernobylite na PS4 oraz Xboksie One przesunięta

Deweloperzy ze studia The Farm 51 potrzebują nieco więcej czasu na to, by dopracować konsolową wersję Chernobylite. Z tego względu zdecydowano się opóźnić jego premierę.

@ 25.08.2021, 17:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Chernobylite na PS4 oraz Xboksie One przesunięta

Chernobylite to całkiem interesujące RPG z elementami survivalu, które mniej więcej miesiąc temu zadebiutowało na komputerach osobistych. Premiera wydania konsolowego miała się pierwotnie odbyć we wrześniu, ale wszystko wskazuje na to, że deweloperzy potrzebują nieco więcej czasu na to, by grę dopieścić. Z tego względu postanowiono debiut opóźnić.

Wydawca Chernobylite, All in! Games, potwierdził, że nowe dzieło Polaków pojawi się na konsolach dopiero 28 września - powodem są "nieprzewidziane problemy z buildem przeznaczonym dla konsol". To wtedy możliwe będzie granie na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Opublikowano też przy okazji zwiastun, w którym firma chwali się ocenami, jakie Chernobylite otrzymało od mediów z całego świata. 

Chernobylite zapowiedziano też na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xboksy Series X|S, choć nie znamy konkretnej daty premiery projektu. Więcej w temacie powinniśmy otrzymać niebawem, a wówczas nie omieszkamy Was oczywiście powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?