The Medium nie będzie dostępne w PS Plus

Plotki na temat The Medium w PS Plus pojawiły się w sieci niedawno, a Tomasz Gawlikowski postanowił je natychmiast zdementować. Jeśli chcecie w The Medium na PS5 zagrać, musicie kupić wersję pudełkową albo cyfrową.

@ 24.08.2021, 18:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

The Medium nie będzie dostępne w PS Plus

Ostatnie dzieło studia Bloober Team, The Medium, zadebiutowało pod koniec ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Tytuł na początku września będzie można też nabyć na PlayStation 5, a jak się właśnie dowiedzieliśmy, nie będzie on oferowany za darmo w ramach PlayStation Plus. Krążące na ten temat plotki postanowił zdementować Tomasz Gawlikowski.

"Ludzie pytają mnie czy to prawda. Nie. The Medium będzie miało premierę na PlayStation 5 w dniu 3 września, ze wsparciem dla DualSense, ale zdecydowanie nie będzie ono dostępne w PS+", napisał Gawlikowski, ucinając - mam nadzieję - wszelkie spekulacje. Jeśli zamierzacie grać w The Medium na PlayStation 5, będziecie mogli to zrobić kupując dzieło Polaków. Zrobicie to nabywając wydanie pudełkowe albo cyfrowe.

W The Medium wcielamy się w postać Marianny, medium żyjącego w dwóch światach: współczesnym, tym ludzkim, i duchowym. Bohaterka doświadcza wizji morderstwa nowo narodzonego dziecka - w związku z tym kieruje się do opuszczonego kurortu hotelowego, który wiele lat temu był świadkiem dramatycznych wydarzeń.

Premiera The Medium na PlayStation 5, jak wspomina Tomasz Gawlikowski, zaplanowana została na 3 września. Jeśli nie jesteście przekonani co do zakupu, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję wersji dla PC. Pamiętajcie też o w pełni darmowym poradniku, który pomoże Wam rozwiązać napotkane łamigłówki.


Sprawdź także:
The Medium

The Medium

Premiera: 28 stycznia 2021
PC, XBOX X/S, PS5

The Medium to kolejna gra przygodowa utrzymana w klimatach psychologicznego horroru od krakowskiego studia Bloober Team. Tym razem schorzeniem, które napędza całą produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?