Destiny 2: Królowa-Wiedźma - zobaczcie prezentację nowego dodatku

Już dziś będzie miała miejsce prezentacja kolejnego dodatku dla Destiny 2. Rozszerzenie Królowa-Wiedźma powinno zadebiutować w sieci na początku 2022 roku.

@ 24.08.2021, 13:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Destiny 2: Królowa-Wiedźma - zobaczcie prezentację nowego dodatku

Bungie regularnie rozwija Destiny 2, więc nikogo nie powinno dziwić to, że studio przygotowuje kolejne rozszerzenie. Dodatek zatytułowany Królowa-Wiedźma jest już gotowy do prezentacji, a jeśli macie ochotę ją obejrzeć, bądźcie dziś a z nami o godzinie 18:00 czasu polskiego. 

Destiny 2: Królowa-Wiedźma to nie jedyna atrakcja przygotowana przez deweloperów. Bungie w trakcie transmisji zamierza przekazać nam wiele różnych nowości związanych z serią Destiny. Jeśli chcecie namiastkę tego, czego możecie się spodziewać koniecznie spójrzcie na widoczny poniżej materiał filmowy. Transmisja będzie natomiast przekazywana światu za sprawą Twitcha.

Destiny 2: Królowa-Wiedźma pierwotnie zadebiutować miało pod koniec bieżącego roku, ale premierę przesunięto na początek roku 2022. W tym momencie nie znamy konkretnego terminu, ale dziś sytuacja prawdopodobnie się wyklaruje. Bądźcie oczywiście z nami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?