Oddworld: Soulstorm trafi na konsole Xbox

Studio Oddworld Inhabitants w dość zabawny i klimatyczny sposób zapowiedziało, że ich najnowsza gra Oddworld: Soulstorm już niedługo pojawi się na konsolach Xbox - One i Series X|S. Potwierdził to również polski wydawca, firma Koch Media Polska. Gra była czasowym tytułem ekskluzywnym konsol PlayStation (i trafiła też na komputery).

@ 19.08.2021, 09:40
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox one, xbox x/s

Oddworld: Soulstorm trafi na konsole Xbox

Studio Oddworld Inhabitants ogłosiło za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że ich najnowsza gra Oddworld: Soulstorm już niebawem trafi na konsole Xbox! Tytuł do tej pory był ekskluzywny dla komputerów osobistych oraz urządzeń Sony - PlayStation 4 i PlayStation 5.

Oddworld: Soulstorm zadebiutowało na początku kwietnia tego roku. Na produkcję wyłączność miała japońska korporacja, która w pierwszej kolejności mogła wypuścić grę u siebie (PC-ty nie były częścią umowy). Jednak najwyraźniej zapisy dealu wygasły i studio Oddworld Inhabitants zapowiedziało m.in. na swoim profilu na platformie Twitter, że tytuł zmierza na konsole Xbox - One i Series X|S - co potwierdził również polski wydawca tej marki, firma Koch Media Polska. Niestety, na razie nie znamy dokładnej daty premiery.

W Oddworld: Soulstorm wcielamy się w Abe, znanego z poprzednich części, który kontynuuje wyzwalanie swoich ziomków z niewoli Glukkonów. Dzieło jest utrzymane w konwencji platformówko-zręcznościówki w charakterystycznym 2,5D, gdzie nie tylko poruszamy się w lewo lub w prawo, ale czasami możemy korzystać ze ścieżek w głębi ekranu. Jeśli chcecie zasięgnąć głębszej i dokładniejszej opinii na temat ostatniej części serii Oddworld, udajcie się do naszej recenzji Soulstorm przygotowanej przez Marcina.


Sprawdź także:
Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Premiera: 06 kwietnia 2021
XBOX X/S, XBOX ONE, PC, PS4, PS5

Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona serii platformówek 2,5D (utrzymanych w bardziej zręcznościowym tonie) od studia Oddworld Inhabitants, które zajmuje się wyłącznie p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?