Biomutant - wyniki sprzedaży. Gra zwróciła się po pierwszym tygodniu

Spółka Embracer Group poinformowała o pierwszych wynikach sprzedaży Biomutant. Debiutujący pod koniec maja tytuł rozszedł się w ilości przekraczającej 1 mln sprzedanych egzemplarzy.

@ 18.08.2021, 11:49
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Biomutant - wyniki sprzedaży. Gra zwróciła się po pierwszym tygodniu

Zapowiadający się interesująco już od momentu pierwszych zapowiedzi Biomutant, choć powstawał długo, finalnie wreszcie trafił w ręce graczy - premiera miała miejsce 25 maja bieżącego roku. Dopiero jednak dziś twórcy zdecydowali się zaprezentować pierwsze wyniki sprzedaży.

Przez prawie 3 miesiące obecności na rynku, sprzedano ponad 1 mln kopii gry Biomutant. Co ważne, koszty produkcji oraz marketingu zwróciły się już po pierwszym tygodniu sprzedaży, a więc gra od dłuższego czasu na siebie zarabia.

Jeśli chodzi o oceny Biomutant, to pierwsze recenzje były raczej przeciętne - noty oscylują w okolicach 64-68 punktów na metactiric.com, zależnie od platformy. Grze poniekąd oberwało się za pewne techniczne niedoróbki, które jednak studio Experiment 101 sukcesywnie łatało po premierze.

W naszej recenzji Marcin w większości chwali grę, głównie za unikatowe podejście do rozgrywki.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:28, 21.08.2021
To dobrze wróży marce na przyszłość. Będzie trzeba dołożyć się do wyniku Uśmiech