Bloodborne w trybie pierwszoosobowych zachwyca

Bloodborne, dzięki modyfikacji, w trybie pierwszoosobowym to zupełnie inne doznanie.

@ 16.08.2021, 20:37
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Bloodborne w trybie pierwszoosobowych zachwyca

Czy kiedykolwiek chcieliście doświadczyć świata Yharnam z bliższej i bardziej przerażającej perspektywy? Cóż, dzięki pierwszoosobowemu modowi Bloodborne wkrótce będziecie mogli tego doświadczyć.

Modder i twórca interesującego eksperymentu w uznanej grze akcji FromSoftware, Garden of Eyes, połączył siły z inną znaną modderką - Zullie the Witch – aby stworzyć pierwszoosobowy mod do tej świetnej gry sprzed lat. Okazuje się, że eksploracja gotyckiego świata i walka z potworami nabierają  zupełnie innego charakteru.

„Modyfikacja First Person ma długą historię, ponieważ FromSoftware ledwo zmieniła swoją kamerę z Demon's Souls aż do Sekiro” – wyjaśnia Zullie the Witch w komentarzu pod filmem. Mając to na uwadze, modderka twierdzi, że „nie mogą się doczekać, aby wprowadzić FPS do Elden Ring".

Biorąc pod uwagę, że niedawne przejęcie Sony Nixxes pomoże wprowadzić więcej gier PlayStation na PC, jest również uzasadnione, że w pewnym momencie możemy zobaczyć Bloodborne na PC oraz takie modyfikacje staną się jeszcze bardziej prawdopodobne i dostępne.


Sprawdź także:
Bloodborne

Bloodborne

Premiera: 24 marca 2015
PS4

Bloodborne to kolejna produkcja stworzona przez zespół From Software, znany m.in. z serii wymagających gier RPG akcji - Souls. W pracach nad tytułem uczestniczył Hidetaka...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:38, 16.08.2021
To robi wrażenie i już samo oglądanie zmienia feeling gry. Mając w pamięci walki z bossami, nie wiem jak można by skutecznie z nimi walczyć w pierwszej osobie bez kodów xd
0 kudosluki505   @   23:14, 16.08.2021
Jakoś nie wyobrażam sobie grania FPP w soulsborny.
0 kudosDirian   @   23:17, 16.08.2021
Fajnie to wygląda, chociaż ja dalej wyczekuje tego remake'u / remastera. Odpaliłem ostatnio Bloodborne na PS5 i choć nie wygląda to źle, to w wyższej rozdziałce i w zwiększonej ilości klatek byłoby to zupełnie inne doświadczenie...
0 kudosbalic87   @   09:40, 17.08.2021
To wyglada raczej jak mod do rozgrywki na psvr Uśmiech No sami tylko spojrzcie ten gameplay wyglada dokladnie jak we wszystkich grach wykorzystujacych kontrolery w wirtualnej rzeczywistosci !!!