Battlefield 2042 - spieszcie się oglądać gameplaye, tak szybko odchodzą

Firma Electronic Arts i studio DICE w pocie czoła walczą o usuwanie kolejnych materiałów wideo publikowanych na popularnych platformach, a pochodzących z testów alfa Battlefielda 2042. Jeśli chcecie obejrzeć, jak najnowsza odsłona serii Battlefield sprawuje się na kilka miesięcy przed premierą, musicie się spieszyć!

@ 16.08.2021, 10:36
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield 2042 - spieszcie się oglądać gameplaye, tak szybko odchodzą

Od kilku dni gracze na komputerach osobistych i konsolach Xbox, którzy zostali zaproszeni przez firmę Electronic Arts i studio DICE, mogą grać w przedpremierową wersję najnowszego Battlefielda. Mimo podpisania stosownych dokumentów sieć zalały filmiki prezentujące gameplay z alfy Battlefielda 2042 - są jednak skutecznie usuwane.

Battlefield 2042 od blisko tygodnia dostępny jest dla graczy na PC-tach i Xboksach - testy alfa na PlayStation 5 zostały w ostatniej chwili odwołane z powodu krytycznego błędu, co ogłoszono przed weekendem. Naturalnie, przy takich okazjach zaproszeni uczestnicy deklarują Non-Disclosure Agreement, czyli popularne NDA, które zobowiązuje ich nieujawniania widzianych i ogrywanych tam rzeczy.

Gracze do pokornych jednak nie należą i przez cały weekend sukcesywnie na przeróżnych platformach pojawiały się nowe materiały z rozgrywki debiutującego jesienią Battlefielda. EA jednak dba o ich pozbywanie się z Internetu, więc jeśli chcecie sprawdzić, jak wygląda najnowszy FPS od studia DICE, musicie się spieszyć. Jeden z dostępnych jeszcze materiałów zamieszczamy pod niniejszą wiadomością.

Battlefield 2042 już 24 października zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4. Ostatnio deweloperzy opublikowali krótkometrażowy film pt. Exodus łączący fabułę Battlefielda 4 z najnowszą odsłoną.


Sprawdź także:
Battlefield 2042

Battlefield 2042

Premiera: 19 listopada 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Battlefield 2042 to kolejna odsłona popularnej marki pierwszoosobowych strzelanek, których miejscem akcji są fikcyjne konflikty zbrojne. Tym razem akcja przenosi gracza w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?