Niebawem zadebiutują remastery Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: San Andreas oraz Grand Theft Auto: Vice City?

Firma Rockstar przygotowuje podobno remastery trzech wyśmienitych gier z serii GTA. Poszczególne projekty poddano liftingowi, a ich premiera powinna odbyć się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

@ 12.08.2021, 22:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Niebawem zadebiutują remastery Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: San Andreas oraz Grand Theft Auto: Vice City?

Na premierę GTA VI będziemy musieli trochę poczekać. Choć pewne jest, że kolejna odsłona popularnego cyklu powstaje, nie sposób powiedzieć kiedy nastąpi jej premiera. Jest natomiast szansa, że wcześniej dostaniemy remastery trzech innych odsłon Grand Theft Auto. Na to przynajmniej wskazują plotki, które pojawiły się w sieci.

Kotaku, powołując się na jakieś anonimowe źródła, twierdzi, że powstają remastery Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: San Andreas oraz Grand Theft Auto: Vice City. Każda z wymienionych gier jest podobno w końcowych etapach produkcji, a do ich premiery dojść powinno na przełomie października i listopada. Gry dostępne będą rzekomo na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu.

Istnienie remasterów potwierdziły podobno aż trzy źródła. Każda część serii wykorzystuje podobno silnik Unreal Engine i stanowi mieszankę nowych oraz starych elementów. Gameplay pozostał oczywiście niezmieniony, choć twórcy postanowili zmodernizować nieco interfejs użytkownika. Dzięki temu gry powinny być bardziej "zjadliwe" dla dzisiejszych odbiorców. Za dewelopingiem stoi studio Rockstar Dundee.

Zmodernizowane wersje Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: San Andreas oraz Grand Theft Auto: Vice City miały pierwotnie zadebiutować już jakiś czas temu. Miały być swoistym podziękowaniem dla graczy, którzy nabyli GTA V oraz GTA Online na platformach obecnej generacji. Finalnie - ze względu na COVID-19 - debiut remasterów przesunięto. Co ciekawe, mają one trafić do sprzedaży jednocześnie.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią. Pamiętajcie, że jesienią, a konkretniej 11 listopada, na rynku zadebiutuje GTA V dla PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:16, 13.08.2021
Cytat:
Miały być swoistym podziękowaniem dla graczy, którzy nabyli GTA V oraz GTA Online na platformach obecnej generacji.
Najlepszym podziękowaniem byłoby chociaż powiedzenie oficjalnie czym tak na prawdę będzie i czego się spodziewać po GTA VI.
Co do tych remasterów to czuję, że jeśli plotki są prawdziwe, to po prostu wzięli wersje mobilne i je tylko podrasowali Dumny
0 kudosKeiko   @   13:34, 13.08.2021
W tym momencie zaczynam myśleć, że Rockstar zrobią cokolwiek, byleby tylko nie zabierać się za GTA 6. Trochę jak studenci, kiedy trzeba pracę dyplomową pisać ;d
0 kudosMicMus123456789   @   16:40, 13.08.2021
W internecie można znaleźć też informację o wersji na urządzenia mobilne i coś mi mówi, że nie chodzi o Switch czy nawet steam deck.
0 kudosLucas-AT   @   23:15, 13.08.2021
Niech się Rockstar wysra z tymi remasterami. Uśmiech