Take-Two przygotowuje aż 6 remasterów/remaków

Trzy nadchodzące remastery/remaki znamy, ale trzy nie zostały jeszcze ujawnione. Może to być w związku z tym wszystko z portfolio wydawcy.

@ 09.08.2021, 14:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Take-Two przygotowuje aż 6 remasterów/remaków

Przez pandemię najwięksi wydawcy gier na świecie są w ostatnim czasie mniej aktywni, choć nie oznacza to, że po cichu nie przygotowują oni nowych projektów. W trakcie komentowania ostatnich wyników finansowych, szefostwo Take-Two, potwierdziło, że studia należące do korporacji opracowują trzy nieujawnione remastery/remaki.

Take-Two na pewno dłubie przy nowych markach oraz kontynuacjach swoich gier. Prócz tego spółka opracowuje aż sześć remasterów/remakeów. Trzy z nich znamy, bo chodzi o GTA V dla konsol nowej generacji, jak również samodzielnie GTA Online oraz Kerbal Space Program. Trzy kolejne są natomiast owiane tajemnicą.

Wydawca nie jest jeszcze gotowy, by ujawnić więcej szczegółów, ale można założyć, że jeden z projektów to najpewniej Red Dead Redemption II dla PS5 oraz Xboksów Series X|S. Pozostałe dwa nie są już takie łatwe do odgadnięcia, bo w portfolio firmy jest sporo różnych znanych i lubianych marek.

Więcej informacji w temacie, jak tylko się pojawią. Może macie własne typy? Dajcie znać w komentarzach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:51, 11.08.2021
Chodzą słuchy o GTA Trilogy Remake Dumny Mam nadzieję, że jednak nie potwierdzi się to i już wolałbym z gier Rockstar remake Red Dead Revolver, a z remasterów pierwsze Red Dead Redemption, Bully lub nawet Max Payne 3.
2 kudosGuilder   @   12:13, 11.08.2021
Trzy jeszcze nieujawnione:
1) GTA V na Nokię 3310
2) GTA V na Lodówki Samsunga
3) GTA V na Tamagotchi
0 kudosTheCerbis   @   14:26, 11.08.2021
Tamagotchi... Zawsze chciałem je mieć. :<
0 kudosMgła   @   19:34, 11.08.2021
Cytat: Guilder
Trzy jeszcze nieujawnione:
1) GTA V na Nokię 3310
2) GTA V na Lodówki Samsunga
3) GTA V na Tamagotchi
Liczyłem na wersję na Commodore Smutny