Electronic Arts będzie inwestować w Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Korporacja dostrzegła duży sukces Star Wars Jedi: Upadły Zakon, a w rezultacie zamierza więcej pieniędzy zainwestować w rozwój serii. Nie wiemy niestety co dokładnie to oznacza.

@ 09.08.2021, 10:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Electronic Arts będzie inwestować w Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Electronic Arts w ostatnim czasie niechętnie inwestuje w gry fabularne, skupiając się na tzw. usługach, czyli projektach, które da się rozwijać przez wiele lat, głównie przeznaczonych do rozgrywek sieciowych. Na szczęście Star Wars Jedi: Upadły Zakon - jeden z niewielu tytułów singlowych - nadal będzie wspierany. Korporacja zamierza łożyć pieniądze na tę konkretną markę.

Dobre wieści docierają do nas z konferencji, jaką Electronic Arts przygotowało, aby skomentować swoje najnowsze wyniki finansowe. Szef spółki, Andrew Wilson, poruszył w trakcie przemówienia kwestie wielu gier, a wśród nich także sukces Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Mężczyzna podkreślił niedawną premierę wersji dla konsol nowej generacji, a potem powiedział, że jego firma będzie "nadal inwestować" w serię.

Kontynuacja Star Wars Jedi: Upadły Zakon nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale istnieje przekonanie, że studio Respawn Entertainment nad nią od jakiegoś czasu pracuje. Jak tylko pojawią się jakieś oficjalne informacje, nie omieszkamy się nimi oczywiście podzielić.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli zamierzacie grać na PC, sprawdźcie koniecznie wymagania sprzętowe gry. W trakcie zabawy wspierajcie się też naszym poradnikiem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?