Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered - to była tylko plotka, wyjaśnia Activision

Activision zdecydowanie dementuje plotki na temat Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered. Oczywiście wszelkie dementowanie należy przyjmować sceptycznie. Nie raz przecież byliśmy już jego świadkami.

@ 07.08.2021, 11:03
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered - to była tylko plotka, wyjaśnia Activision

Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered od dłuższego czasu krążyło wśród plotek, a społeczność z niecierpliwością wypatrywała zapowiedzi wyczekiwanego tytułu.

Activision wypuściło zremasterowane wersje innych tytułów z serii Modern Warfare, a te zdołały zainteresować fanów oraz krytyków. Jednakże w przypadku trzeciego rozdziału tego cyklu możemy, przynajmniej na ten moment, o jego powrocie zapomnieć.

Przecieki sugerowały, że Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered zostanie dołączone do Call of Duty Vanguard, które ma się ukazać jeszcze w tym roku. Chociaż spekulowano, że w remasterze pojawi się tylko kampania dla jednego gracza, wciąż było wokół niej wiele zainteresowania. Activision zaprzeczyło istnieniu Modern Warfare 3 Remastered w oświadczeniu skierowanym do Charlie Intel. Firma dodała: „Remaster Modern Warfare 3, kampania lub tryb wieloosobowy, nie istnieje. Wszelkie raporty są nieprawidłowe".

Chociaż może to być rozczarowujące dla wielu fanów, nadal ma to sens. Activision stosuje strategię wspierania trybu wieloosobowego Cold War i Warzone oraz integruje z nimi nowe coroczne tytuły. Wydanie kolejnego remastera dla pojedynczego gracza wydaje się w tym przypadku mało prawdopodobne.


Sprawdź także:
Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Premiera: 08 listopada 2011
XBOX 360, PC, PS3, WII, DS

Call of Duty: Modern Warfare 3 to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby, będąca kolejną częścią popularnej serii wojennej, a mianowicie Call of Duty. Gra kontynuuj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?