Call of Duty: Black Ops - Cold War z trybem Doble Agent w nowym sezonie

Tryb rozgrywki wieloosobowej Double Agent w Call of Duty: Black Ops - Cold War będzie dostępny w nowym sezonie.

@ 07.08.2021, 10:59
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Black Ops - Cold War z trybem Doble Agent w nowym sezonie

Call of Duty: Black Ops Cold War otrzyma w przyszłym tygodniu nowy tryb gry wieloosobowej o nazwie Double Agent. Nastąpi to w momencie udostępnienia piątego sezonu zawartości.

Opisywany jako „śledcze doświadczenie drużyny w trybie wieloosobowym” — w każdym meczu graczom przypisywana jest jedna z trzech ról: podwójni agenci, śledczy lub agenci. Celem Podwójnych Agentów jest albo wyeliminowanie wszystkich innych, albo odpalenie ładunku wybuchowego na mapie. W międzyczasie Śledczy zdobywa wskazówki dotyczące tożsamości Podwójnych Agentów. Agenci muszą zaś współpracować, aby wyeliminować podwójnych agentów, zanim będzie za późno.

Gracze rozpoczynają każdą rundę z pistoletem, a dalszą broń i wyposażenie można zdobyć na etapie przygotowań. Każda rola ma również dostęp do określonych umiejętności i sprzętu. Na przykład podwójni agenci mogą korzystać z min gazowych, samolotów antyszpiegowskich i łuków bojowych, podczas gdy śledczy są w stanie spożytkować system trofeów, armat ręcznych i możliwość zobaczenia śladów napastnika po odkryciu zwłok. Twórcy mocno zachęcają do prowadzenia rozmów głosowych podczas grania w ten tryb.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nowego trybu. W piątym sezonie pojawi się także pięć nowych map, nowe profity, aktualizacje map dla Warzone i nowy Operator Kitune. Sezon piąty wraz z trybem Double Agent pojawi się w Call of Duty: Black Ops Cold War i Call of Duty Warzone w dniu 12 sierpnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?