New World od Amazonu ponownie opóźnione

Amazon Games zdecydowało o przesunięciu terminu wydania pełnej wersji MMORPG-a New World. Zamiast 31 sierpnia, teraz gracze będą mogli przetestować finalny produkt miesiąc później - 28 września.

@ 06.08.2021, 15:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

New World od Amazonu ponownie opóźnione

Amazon Games musiało przełożyć premierę swojej najnowszej - i jak na razie jedynej - gry z gatunku MMORPG. New World miało trafić do graczy już 31 sierpnia. Niestety, a może stety, otwarte testy beta pokazały deweloperom, że do poprawienia jest kilka elementów, więc zdecydowano się opóźnić wydanie o blisko miesiąc.

Na koniec tego miesiąca zaplanowano start MMORPG-a, jednak z powodu uwag zgłaszanych przez graczy i wniosków wyciągniętych przez samych deweloperów, twórcy postanowili przenieść termin wydania gry na 28 września - poinformowali w swoich mediach społecznościowych. Tych kilka dodatkowych tygodni ma pozwolić na dopracowanie m.in. stabilności produkcji oraz pozwolenia na "gładką i przyjemną zabawę wszystkim graczom".

New World to długo wyczekiwany debiut giganta e-commerce. Amazon od kilku lat stara się wejść w branżę gier wideo, jednak do tej pory firmie Jeffa Bezosa (już właściwie nieuczestniczącego w jej funkcjonowaniu; najbogatszy człowiek na świecie ustąpił ze stanowiska CEO) udawało się to z różnym skutkiem. Oby New World pozwoliło rozwinąć skrzydła Amazon Games!


Sprawdź także:
New World

New World

Premiera: 28 września 2021
PC

New World to produkcja reprezentująca gatunek MMORPG od Amazon Game Studios - wewnętrznego oddziału światowego giganta e-commerce.Fabuła New World pozwala przenieść się g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?