Far Cry 5 z darmowym weekendem na wszystkich platformach sprzętowych

Jeśli nie graliście jeszcze w Far Cry 5, możecie tę sytuację naprawić. Ubisoft pozwoli Wam zagrać całkowicie za darmo przez najbliższe kilka dni.

@ 05.08.2021, 10:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Far Cry 5 z darmowym weekendem na wszystkich platformach sprzętowych

Ubisoft ujawnił, że Far Cry 5 otrzyma w najbliższych dniach tzw. darmowy weekend. Chodzi o to, że wszyscy zainteresowani grą mogą zagrać w nią bez płacenia. Haczyk polega na tym, że w zabawie uczestniczyć można pomiędzy 5, a 9 sierpnia. Później już niestety będzie trzeba płacić.

Far Cry 5 będzie darmowe na wszystkich platformach docelowych, czyli PC, PS4 oraz Xboksie One. Aby bawić się na Xboksie One trzeba niestety posiadać subskrypcję Xbox Live Gold. PlayStation Plus potrzebne jest tylko do multiplayera, a jeśli chcecie bawić się w singlu nie musicie go posiadać.

Jeśli chcielibyście się bawić na konsolach nowej generacji, jest to oczywiście możliwe. Far Cry 5 działa bowiem w ramach wstecznej kompatybilności. Korzystajcie póki możecie i pamiętajcie o tym, że w październiku premierę ma kolejna odsłona popularnego cyklu, Far Cry 6.

W przypadku zabawy na PC, pamiętajcie o sprawdzeniu wymagań sprzętowych gry.


Sprawdź także:
Far Cry 5

Far Cry 5

Premiera: 27 marca 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Far Cry 5 to kolejna - i wcale nie piąta! - odsłona serii przygodowych gier akcji od firmy Ubisoft! Deweloperzy znów wrzucili gracza do otwartego świata, a jest nim fikcy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?