Premiera Diablo Immortal przesunięta

Deweloperzy - po testach alfa Diablo Immortal - postanowili opóźnić premierę gry. Konkretnego terminu nie podano, ale ujawniono, że powinniśmy zagrać w pierwszej połowie przyszłego roku.

@ 04.08.2021, 10:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
mob, inne, free 2 play

Premiera Diablo Immortal przesunięta

Diablo Immortal to mobilna odsłona popularnego cyklu, którego premiera miała nastąpić jeszcze w tym roku. Blizzard postanowił jednak debiut opóźnić i to dość znacznie. Obecnie mówi się, że do debiutu dojdzie w pierwszej połowie roku 2022. Twórcy zdecydowali się na obsuwę, aby zaaplikować zmiany na podstawie opinii po minionych już testach alfa. Graczom nie do końca podobały się niektóre rozwiązania.

Jeśli chodzi o planowane modyfikacje, dowiedzieliśmy się, że jest ich sporo. Twórcy planują zmianę systemu nagród, wyzwań, a także rozgrywek PvP. Szczególnie ostatnia opcja będzie poddana solidnej ewaluacji. Deweloperzy poprawią bowiem balans postaci, matchmaking oraz wiele innych elementów wpływających na przebieg potyczek. Na razie nie ujawniono jednak szczegółów.

Inna planowana nowość, o której warto wspomnieć, to wsparcie dla kontrolera. Ekipa "wciąż wypracowuje rozwiązania wyzwań związanych z przeniesieniem sterowania dotykowego na kontroler". Na chwilę obecną nie wiemy niestety o jakich kontrolerach mowa. Czy będą to jakieś specjalne czy może twórcy będą w stanie spożytkować rozwiązania już dostępne na rynku, a współpracujące np. z konsolami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?