Take-Two zapowie jeszcze w tym miesiącu nową markę

W tym momencie oczywiście nie wiemy o co chodzi, ale jest spora szansa, że mowa tu o strategii turowej, której akcja toczyć będzie się w uniwersum Marvela.

@ 04.08.2021, 10:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Take-Two zapowie jeszcze w tym miesiącu nową markę

Take-Two komentowało wczoraj swoje najnowsze wyniki finansowe, ujawniając między innymi gigantyczną sprzedaż GTA V. Firma ujawniła również, że jeszcze w tym miesiącu zapowie swoją kolejną markę. W tym momencie nie wiemy o co chodzi, choć nie oznacza to, że nie możemy pospekulować.

2K Games opracowuje wiele gier, których do tej pory nie ujawniono. Jedna z nich to prawdopodobnie nowe przedsięwzięcie studia Firaxis, które mechaniką rozgrywki przypominać ma serię XCOM. Żeby było ciekawiej, zobaczymy w nim postaci z uniwersum Marvela. Premiera tajemniczej produkcji nastąpić ma do końca bieżącego roku fiskalnego czyli przed kwietniem 2022.

"Jeszcze w tym miesiącu 2K ujawni detale na temat kolejnej ekscytującej nowej marki, mającej zadebiutować w trakcie tego roku fiskalnego", powiedział prezydent Take-Two, Karl Slatoff.

Czekamy oczywiście z niecierpliwością, a jak tylko pojawią się jakieś konkrety, będziemy Wam je natychmiast przekazywać. Na razie najbardziej prawdopodobny jest nowy projekt Firaxis, bo ploteczki o nim krążą już od dawna.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?