Stray - gra o bezpańskim kocie przełożona na 2022 rok

Stray od studia Blue Twelve nie trafi na rynek w tym roku - gra o kocie przemierzającym cyberpunkową metropolię przyszłości trafi na PC-ty oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5 w 2022 roku. Na otarcie łez firma Annapurna Interactive, wydawca, opublikowała spory gameplay z nadchodzącego dzieła.

@ 31.07.2021, 19:57
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, ps5

Stray - gra o bezpańskim kocie przełożona na 2022 rok

Na wydarzeniu zorganizowanym przez firmę Annapurna Interactive nie mogło zabraknąć jednej z bardziej charakterystycznych gier ostatnich lat - Stray. Dzieło studia Blue Twelve odznacza się dość specyficznym głównym bohaterem, który jest... kotem. Niestety, okazało się, że gra jest przełożona na wczesny 2022, ale na otarcie łez dostaliśmy nowy gameplay.

Stray od Blue Twelve Studio pierwotnie zostało zaprezentowane na imprezie zorganizowanej w zeszłym roku przez Sony - i reklamowane jako tytuł ekskluzywny PlayStation 5. Finalnie jednak tytuł ukaże się także na komputerach osobistych i PlayStation 4.

W Stray wcielamy się w bezdomnego kota i obserwując akcję z perspektywy trzecioosobowej przemierzamy metropolię, wchodząc w interakcję z jego mieszkańcami - robotami i groźnymi stworzeniami. Do pomocy mamy latającego drona znanego jako B12, który pomaga nam wychodzić z największych kłopotów. Jednym z drugoplanowych postaci Stray jest świat - cyberpunkowe miasto przyszłości.


Sprawdź także:
Stray

Stray

Premiera: 19 lipca 2022
PC, PS5, PS4

Stray to przygodowa gra akcji, której akcja osadzona została w futurystycznym mieście, gdzie nie ma już ludzkości - są tylko roboty. Za projekt odpowiada debiutanckie Blu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?