Outer Wilds: Echoes of the Eye - zapowiedziano dodatek do nieprzeciętnej przygodówki

Firma Annapurna Interactive i studio Mobius Digital ogłosiły na specjalnym wydarzeniu, że nagrodzona w 2019 tytułem najlepszej gry roku BAFTA, Outer Wilds, otrzyma dodatek. Nosi tytuł Echoes of the Eye i trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 już 28 września tego roku.

@ 31.07.2021, 19:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Outer Wilds: Echoes of the Eye - zapowiedziano dodatek do nieprzeciętnej przygodówki

Firma Annapurna Interactive na zorganizowanej przez siebie transmisji na żywo ogłosiła, że do nagrodzonego w 2019 roku nagrodą BAFTA Outer Wilds trafi nowy dodatek - Echoes of the Eye. DLC trafi na komputery osobiste i konsole Xbox One oraz PlayStation 4 już 28 września tego roku!

Outer Wilds: Echoes of the Eye jako dodatek do jednej z najlepszych gier 2019 roku przyniesie nową historię oraz prawdopodobnie świeżą lokację - trudno jednak cokolwiek wywnioskować z niewielkiego zwiastuna, który został na przezentacji pokazany. Nie dostaliśmy też oficjalnego komunikatu wydawcy, więc na razie pozostaje opierać się na kilku domysłach. Na szczęście dość szybko powinniśmy DLC zweryfikować osobiście - premierę na wszystkich platformach docelowych zaplanowano na końcówkę września.

Outer Wilds to szeroko komentowana i licznie nagradzana przygodówka studia Mobius Digital. Tytuł odznaczał się niebagatelną oprawą wizualną i gęstym klimatem, a także wcale nie gorszą warstwą fabularną. Echoes of the Eye jest niesamodzielnym rozszerzeniem, więc aby móc w nie zagrać potrzebować będziemy potrzebować podstawowej wersji gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?