Solar Ash trafi na rynek w październiku

Niecodzienna, surrealistyczna platformówka i zręcznościówka 3D Solar Ash od Heart Machine i Annapurna Interactive trafi na rynek dokładnie 26 października tego roku. Produkcja wyjdzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

@ 31.07.2021, 19:18
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, ps5

Solar Ash trafi na rynek w październiku

Firma Annapurna Interactive ogłosiła finalny termin wydania niezależnego dzieła studia Heart Machine - Solar Ash. Produkcja ukaże się na rynku wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 już 26 października tego roku!

Solar Ash długo czekało na swoją kolej, ale wreszcie się doczekało! Ta surrealistyczna platformówka 3D już raz miała przełożony termin wydania, niemniej jednak na zorganizowanym ostatnio wydarzeniu, na którym wystąpiły wszystkie produkcje mające zadebiutować pod auspicjami firmy Annapurna Interactive pojawiła się wreszcie finalna data - 26 października.

W Solar Ash wcielamy się w bohaterów, którzy próbują odkryć tajemnicę miejsca zwanego Ultravoid. To swoista dziura w czasoprzestrzeni, która powoli pochłania całe światy. Dzieło Heart Machine stanowi połączenie paltformówki, zręcznościówki, przygodowej gry akcji i niecodziennej oprawy wizualnej.


Sprawdź także:
Solar Ash

Solar Ash

Premiera: 26 października 2021
PC, PS4, PS5

Solar Ash to kolejne dzieło niezależnego studia Heart Machine. Autorzy odpowiedzialni byli w przeszłości za RPG akcji w rzucie izometrycznym Hyper Light Drifter.W Solar A...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?