The Artful Escape zadebiutuje na PC i Xboksie One 9 września

Firma Annapurna Interactive ogłosiła datę premiery najnowszej gry niezależnego studia Beethoven and Dinosaur - The Artful Escape. Zręcznościowo-platformowy tytuł w surrealistycznym i musicalowym sosie zostanie wydany na PC-tach i konsoli Xbox One już 9 września.

@ 30.07.2021, 17:42
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one

The Artful Escape zadebiutuje na PC i Xboksie One 9 września

Wczoraj, 29 lipca, miała miejsce wirtualna konferencja firmy Annapurna Interactive, która przyniosła kilka ciekawych informacji i materiałów o nadchodzących grach tego wydawcy. Poznaliśmy termin wydania jednego z tytułów ekskluzywnych ekosystemu Xboksa - The Artful Escape.

Po kilku obsuwach terminu wydania The Artful Escape wreszcie poznaliśmy finalny termin wydania tej zręcznościówki w klimacie musicalu - dzieło studia Beethoven and Dinosaur ukaże się na komputerach osobistych i konsoli Xbox One dokładnie 9 września tego roku! W dniu premiery dostępne także będzie w abonamencie Xbox Game Pass.

W The Artful Escape wcielamy się w nastoletniego geniusza gitary o imieniu Francis Vendetta. Trzon rozgrywki w The Artful Escape stanowi pokonywanie etapów platformowo-zręcznościowych w trakcie dziejących się w głowie protagonisty wizji. Wypełnione są one surrealistycznymi elementami mieszającymi się z koncertowymi wyobrażeniami. Pomiędzy nimi prowadzimy dialogi z postaciami w realnym świecie. 


Sprawdź także:
The Artful Escape

The Artful Escape

Premiera: 09 września 2021
XBOX X/S, XBOX ONE, PC

The Artful Escape to debiutanckie dzieło studia Beethoven and Dinosaur. Produkcja stanowi mieszaninę gry zręcznościowej. platformowej i przygodowej, a akcja osadzona zost...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?