FIFA 22 - zwiastun ukazujący nowości

EA Sports chce solidnie zarysować wszystkie nowości, jakie znajdziemy w FIFA 22. Studio przygotowało w związku z tym nowy zwiastun swojego projektu. Znajdziecie go oczywiście poniżej.

@ 30.07.2021, 16:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

FIFA 22 - zwiastun ukazujący nowości

Premiera FIFA 22 coraz bliżej, a w związku z tym Electronic Arts regularnie promuje swoje najnowsze dzieło. Tym razem w sieci opublikowano całkiem interesujący zwiastun. Prezentuje on bowiem wszystkie najważniejsze nowości i usprawnienia, jakie otrzymamy w grze.

FIFA 22 prawdopodobnie nie będzie rewolucją, ale w przypadku wydania przeznaczonego dla konsol nowej generacji zaoferuje całkiem interesującą nowość - HyperMotion. Technologia ta analizuje klatki nagrań z meczów, a następnie, przy pomocy specjalnych algorytmów, generuje animacje, oddające z możliwie jak największą precyzją ruchy poszczególnych zawodników. Niestety HyperMotion nie będzie dostępne na PC, ani na PS4 oraz Xboksie One.

Jeśli chodzi o inne nowości, warto wspomnieć o poprawkach w obronie, lepszych pojedynkach w powietrzu, naturalniej zachowującej się sztucznej inteligencji i wielu innych zmianach. Te najważniejsze są wymienione oczywiście na poniższym zwiastunie, więc po prostu odpalcie odtwarzacz i napawajcie swoje zmysły. Pamiętajcie też, że FIFA 22 na PS5 oraz Xboksach Series X|S będzie droższe niż na innych platformach - o jakieś 50 zł.

Premiera FIFA 22 zaplanowana została na 1 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Switchu, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wersji dla komputerów osobistych, koniecznie spójrzcie na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
FIFA 22

FIFA 22

Premiera: 01 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

FIFA 22 to kolejna odsłona odsłona popularnej serii gier sportowych od studia EA Sports i firmy Electronic Arts poświęcona piłce nożnej.FIFA 22 podobnie jak poprzednie cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?