Data premiery Horizon II: Forbidden West przesunięta na 2022 rok?

Pojawiły się w sieci doniesienia na temat tego, że Horizon II: Forbidden West może zadebiutować dopiero w przyszłym roku. Jako że to jedna z najważniejszych premier PlayStation, opóźnienie mogłoby mocno uderzyć w platformę.

@ 30.07.2021, 16:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Data premiery Horizon II: Forbidden West przesunięta na 2022 rok?

Horizon II: Forbidden West nie ma jeszcze daty premiery, choć wszystko wskazuje na to, że będzie ona miała miejsce jeszcze w tym roku. Tak przynajmniej było do niedawna. Sytuacja lekko się skomplikowała ze względu na ostatnie słowa niejakiego Jeffa Grubba. Twierdzi on, że Forbidden West może zostać przesunięte na 2022 rok, a powodem jest oczywiście pandemia, która przyczyniła się do rozlicznych opóźnień.

Grubb na temat premiery Forbidden West wypowiedział się w trakcie programu Giant Bomb. Mimo że nie miał on żadnych konkretów, powiedział, że słyszał jakieś ploteczki wewnętrzne na temat opóźnienia. Zapytany na portalu Reddit, napisał: "W rzeczywistości tak powiedziałem. Próbowałem wyjaśnić, że takie rzeczy słyszałem i że nie jest to nic pewnego".

Jak widać, doniesienia możecie przyjąć z pewną dozą sceptycyzmu oraz ze spokojem, bo jest spora szansa, że się nie zmaterializują. Najlepiej po prostu poczekać na kolejny program z cyklu State of Play, w którym Sony podaje różne ważne informacje związane z marką PlayStation. W jednym z ostatnich State of Play otrzymaliśmy np. pierwszy gameplay z Horizon II: Forbidden West - zapoznajcie się z nim, jeśli nie mieliście jeszcze okazji.

Horizon II: Forbidden West opracowywane jest z myślą o konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Jak wspomniałem, na razie nie ma ono daty premiery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:57, 30.07.2021
Nie będę zdziwiony jeśli faktycznie potwierdzą te plotki. Z resztą i tak nie było oficjalnej daty na ten rok.
0 kudosluki505   @   22:45, 31.07.2021
Mam nadzieję że się nie potwierdzą, mimo że PS5 już teraz ostro pozostawiło Xboxa w spalinach za sobą, to jednak Horizon jeszcze bardziej by dowalił konkurencji Uśmiech .