King's Bounty II ozłocone - gameplay prezentujący najważniejsze funkcjonalności

1C, producenci King's Bounty II, ogłosiło, że ich najnowszy cRPG akcji uzyskał złoty status, a to oznacza zakończenie prac nad zawartością - pozostaje szlifowanie warstwy technicznej. Wraz z tą informacją na kanale firmy pojawił się także obszerny gameplay prezentujący wszystkie mechaniki i funkcjonalności gry.

@ 30.07.2021, 15:03
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one

King's Bounty II ozłocone - gameplay prezentujący najważniejsze funkcjonalności

Firma 1C, producent King's Bounty II, poinformowała wczoraj w swoich mediach społecznościowych, że ich najnowsze dzieło zostało ozłocone, a to oznacza koniec z wprowadzaniem i dopieszczaniem podstawowych elementów do rozgrywki czy zawartości. Teraz na cRPG-a akcji zza wschodniej granicy czekają prawdopodobnie prace nad zaimplementowaniem tzw. day one patcha!

King's Bounty II na przestrzeni ostatniego roku miało nieco problemów związanych z produkcją, czego efektem było przełożenie terminu wydania - pierwotnie dzieło 1C miało ukazać się już w zeszłym roku. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że sierpniowy termin jest niezagrożony, bowiem wczoraj m.in. na oficjalnym koncie gry na Twitterze pojawiła się informacja o "złotym statusie", co oznacza, że zaplanowana zawartość działa i grę można już przejść od początku do końca.

Wraz z ogłoszeniem na kanale 1C pojawił się obszerny gameplay prezentujący wszystkie najważniejsze funkcjonalności nadchodzącego cRPG-a akcji w fantastycznym świecie Nostorii. Możemy obejrzeć zarówno dialogi, rozwiązywanie zadań, turową walkę oraz eksplorację i rozwój bohatera.

King's Bounty II zadebiutuje 24 sierpnia na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.


Sprawdź także:
King's Bounty II

King's Bounty II

Premiera: 24 sierpnia 2021
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

King's Bounty II to kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych łączących w sobie elementy turowej walki i RPG. Za projekt ponownie odpowiada rosyj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:55, 30.07.2021
Ja bym chciał wiedzieć, gdzie główny bohater zgubił wierzchowca? Całą grę mamy przejść z buta? xD
1 kudosMgła   @   21:49, 30.07.2021
Czwarta minuta - złodziej imieniem Garrett? Znam gościa!