Ghost of Tsushima: Director's Cut - dodatek Iki Island porównywalny do pierwszego aktu

Ghost of Tsushima: Director's Cut będzie posiadać dodatek Iki Island - do tej pory zagadkowa była jego długość oraz rozmiar. Nate Fox, dyrektor kreatywny w Sucker Punch, jednak określił, ile czasu będzie czekać na graczy, którzy zakupią wersję reżyserską zeszłorocznego hitu. Ma to być około 10-20 godzin, a rozmiarem Iki przypomina wyspę z pierwszego aktu podstawowej wersji gry.

@ 30.07.2021, 14:14
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps4, ps5

Ghost of Tsushima: Director's Cut - dodatek Iki Island porównywalny do pierwszego aktu

Rozszerzona edycja zeszłorocznego hitu od Sucker Punch i firmy Sony, Ghost of Tsushima, będzie posiadała niedostępny osobno dodatek Iki Island. Wokół Ghost of Tsushima: Director's Cut narosło jednak sporo dezinformacji w związku z tym, że nie będzie to darmowa aktualizacja, a każdy posiadacz oryginału będzie musiał zapłacić jakąś sumę pieniędzy. W praktyce okazuje się jednak, że będzie za co - Iki Island ma być całkiem rozbudowanym DLC!

Iki Island, przynajmniej na razie, jest ekskluzywnym dla Ghost of Tsushima: Director's Cut rozszerzeniem. I to jest karta przetargowa japońskiej korporacji w temacie zachęcenia graczy do kupna edycji reżyserskiej dzieła studia Sucker Punch. W niedawnym wywiadzie dla redakcji serwisu PushSqare Nate Fox, dyrektor kreatywny w SP, opowiedział, jaki rozmiar będzie miała tytułowa wyspa, a także ile czasu będzie potrzeba do skończenia tego dodatku. Jak się okazuje, zarówno rozmiar wyspy Iki jak i czas gry mają być porównywalne do tego, co zobaczyliśmy w pierwszym akcie podstawowej wersji gry. Mowa tutaj o ok. 10-20 godzinach zabawy, a jeśli chcielibyśmy zrobić wszystko na 100%, to prawdopodobnie będzie czekać na nas kilka dodatkowych godzin.

Ghost of Tsushima: Director's Cut ukaże się na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 już 20 sierpnia tego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?