Chernobylite wyszło z wczesnego dostępu i jest sprzedawane na PC

Chernobylite wreszcie można kupić w jego finalnej postaci. Jeśli zdecydujecie się na zakup, otrzymacie całkiem sporo interesującej zawartości.

@ 29.07.2021, 08:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Chernobylite wyszło z wczesnego dostępu i jest sprzedawane na PC

Polskie studio The Farm 51 pracuje od jakiegoś czasu nad kilkoma nowymi grami. Jedna z nich, Chernobylite, właśnie opuściła wczesny dostęp Steam i jest już oferowana w swojej finalnej postaci. Jeśli zdecydujecie się na zakup, otrzymacie rozbudowany wątek fabularny, wiele postaci do wyboru, a także zróżnicowane lokacje. Aby przebrnąć przez całość, trzeba poświęcić na zabawę mniej więcej 25 godzin Waszego czasu.

Jeśli chodzi o założenia, Chernobylite jest survival horrorem, w którym wcielamy się w naukowca. Jego żona zaginęła w tajemniczych okolicznościach, a naszym zadaniem jest jej odnalezienie. Sytuację komplikuje fakt, że do zaginięcia dochodzi podczas eksplozji elektrowni atomowej w Czarnobylu. Wracamy więc na miejsce katastrofy po 30 latach od wybuchu i rozpoczynamy śledztwo.

Chernobylite dostępne jest już na PC, a w dniu 7 września będzie można w nie zagrać również na PS4 oraz Xboksie One. Deweloperzy zapowiedzieli też wydanie dla konsol nowej generacji, choć na razie nie wiemy niestety kiedy nastąpi jego premiera. Jeśli zamierzacie w Chernobylite zagrać, koniecznie sprawdźcie jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Chernobylite

Chernobylite

Premiera: 28 lipca 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Chernobylite to nowe dzieło od polskiego studia The Farm 51, autorów m.in. FPS-a Get Even. Deweloperzy ponownie uderzają z fotorealistyczną oprawą wizualną uzyskiwaną dzi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?