Netflix pracuje nad serialami w świecie Final Fantasy i Dragon Age

Dragon Age i Final Fantasy to kolejne marki, na podstawie których Netflix stworzy seriale. Co ciekawe, w obu będziemy oglądać aktorów. Nie będą to seriale animowane.

@ 28.07.2021, 20:48
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox 360, ps4, xbox one, ps5

Netflix pracuje nad serialami w świecie Final Fantasy i Dragon Age

Dragon Age oraz Final Fantasy doczekają się adaptacji serialowych, nad którymi pracują specjaliści z Netflixa, a już wkrótce kolejne marki otrzymają swoje seriale.

Jak donosi Giant Freakin Robot platforma streamująca filmy, seriale i dokumenty rozszerzyła właśnie swoją bibliotekę o dwie wcześniej wymienione marki. Zaufane źródła donoszą, że marki Square Enix oraz BioWare otrzymają kreacje aktorskie, a nie serial w stylu animacji. Niestety, szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Jedno jest pewne, twórcy Netflixa nie będą mieli łatwego zadania. W przypadku Final Fantasy będą musieli zmierzyć się z marką o wieloletniej historii i kulcie. To uniwersum jest tak rozległe i zróżnicowane, że trudno jest nawet spekulować, o jaką opowieść może chodzić.

Jeżeli mowa o Dragon Age, jest to młodsza i mniej rozbudowana marka, ale wciąż interesująca i bardzo popularna. Charakteryzuje się ona po prostu mniejszym lore, z którego twórcy serialu będą mogli wycisnąć serial, oby ciekawy i z wątkami z gier.

Netflix, po serialu na podstawie Resident Evil, wie jak bardzo scena graczy jest zainteresowana produkcjami tego typu. Dlatego też szuka kolejnych marek oraz serii, na podstawie których mógłby stworzyć własne dzieła.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?