Aliens: Fireteam Elite - solidny gameplay z gry

W sieci pojawił się kilkunastominutowy materiał filmowy, pokazujący rozgrywkę w Aliens: Fireteam Elite. Widać w nim, że szykuje nam się niezła strzelanka kooperacyjna.

@ 22.07.2021, 21:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Aliens: Fireteam Elite - solidny gameplay z gry

Aliens: Fireteam Elite to najnowszy projekt studia Cold Iron Studios. Produkcja ta nastawiona jest na tryb współpracy, a jej premiera nastąpi za nieco ponad miesiąc. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych i konsolach, w międzyczasie spojrzeć możecie na najnowszy gameplay.

Nowy gameplay prezentujący Aliens: Fireteam Elite trwa 15 minut, a za jego publikacją stoi redakcja Game Informera. Jako że film jest dość solidnej długości, widzimy na nim wszystkie najważniejsze elementy projektu. Nie brakuje więc obcych, strzelania, klas postaci oraz dynamicznej akcji. 

Data premiery Aliens: Fireteam Elite zaplanowana została na 24 sierpnia. Poniżej rzucić okiem możecie na wspomniany gameplay. Jeśli chodzi o platformy docelowe, są nimi komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xboksy Series X|S. Aliens: Fireteam Elite nie wspiera technologii cross-play.


Sprawdź także:
Aliens: Fireteam Elite

Aliens: Fireteam Elite

Premiera: 24 sierpnia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Aliens: Fireteam to kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa osadzona w kultowym uniwersum. Za projekt odpowiada debiutanckie Cold Iron Studios.Fabuła Aliens: Fireteam rozg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosgeass   @   22:04, 22.07.2021
Solidny gameplay? Jeśli chodzi o czas to być może, ale sama gra to jakiś żart. Nie wytrzymałem nawet dwóch minut z tych 15.
Colonial Marines miało większy klimat!!! COLONIAL MARINES!
Jakaś purpurowa broń, krzyżyki. Obcy o inteligencji pantofelka. Dramat. Jak można to było nazwać ALIENS? Mogli kupić licencję z bajki Monsters i strzelać w potworki. PEGI 3 i wtedy by się wszystko zgadzało. Niestety już tego nie odzobaczę.
1 kudosTheCerbis   @   23:15, 22.07.2021
Na coś takiego marnuje się pieniądze i licencję z klimatycznego uniwersum AvP...
0 kudosbalic87   @   10:57, 23.07.2021
Uwielbiam uniwersum obcego jednak ten projekt to zmarnowany potencjal i pieniadze wyrzucone w bloto ! Z kooperacyjnych strzelanek znacznie bardziej przemawia do mnie left 4 blood czy evil dead.
1 kudosMgła   @   22:11, 23.07.2021
Najpierw Ubisoft ze swoim Tom Clancy's XDcośtam, a teraz to. Może zagramy w bingo jakie następne marki zostaną przerobione na generyczne multiplayerowe shootery?
1 kudosLucas-AT   @   00:16, 24.07.2021
Przyjąłbym next-genowego Alien Isolation, ale to? Zero szacunku do marki. Nie miałbym nic przeciwko co-opowej strzelanki, gdyby było widać, że to kawał solidnego rzemiosła, a nie shooterek stworzony na kolanie bez klimatu.
0 kudosRonaldo_   @   07:38, 24.07.2021
Do dzisiaj żałuję, że nie powstała druga część Izolacji..
Dodaj Odpowiedź