Zobacz najnowszy zwiastun gry Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Ghost of Tsushima: Director’s Cut zostało zapowiedziane niedawno, a Sony dość mocno postawiło na jego promocję. Otrzymaliśmy właśnie całkiem efektowny zwiastun projektu.

@ 22.07.2021, 19:01
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Zobacz najnowszy zwiastun gry Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Zaprezentowano dzisiaj najnowszy zwiastun rozszerzonej wersji superhitu Sucker Punch, skupiający się na nowej zawartości wyspy Iki. W ramach Ghost of Tsushima: Director’s Cut będziecie mogli zagrać w nowe rozszerzenie fabularne z Jinem osadzone właśnie na wspomnianej wyspie Iki.

W nowej zawartości podróż zaczyna się, gdy Jin odkrywa, że plemię mongolskie zdobyło przyczółek na Iki. Prowadzone przez szamankę Ankhsar Khatun, znaną wyznawcom jako „Orzeł”, jest również Chatunem i „pasterzem dusz”.

Konfrontując się z tym nowym zagrożeniem, Jin będzie musiał stawić czoła starym lękom i powrócić do dawnych traum, jednocześnie zagłębiając się w przeszłość klanu Sakai. Ponieważ samuraje od dziesięcioleci nie kontrolują wyspy Iki, możecie spodziewać się, że znajdziecie bezprawną krainę najeźdźców i przestępców, która została naznaczona wojną. Ponieważ Jin nie może sam zmierzyć się z Mongołami, będzie musiał współpracować z dość specyficznymi postaciami, aby pokonać Khatun i jej armię.

Rozszerzenie fabularne Wyspa Iki będzie dostępne jako część Ghost of Tsushima Director’s Cut po premierze 20 sierpnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?