Dostrzeżono w sieci nowy wariant cyfrowej wersji PlayStation 5

Wygląda na to, że Sony gotowe jest do rozpoczęcia sprzedaży nieco odświeżonego wariantu PlayStation 5. Nowe urządzenie dostrzeżono w Japonii.

@ 21.07.2021, 11:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Dostrzeżono w sieci nowy wariant cyfrowej wersji PlayStation 5

PlayStation 5 jest na rynku niespełna rok, ale Sony już na pewno przygotowuje nowe wersje urządzenia - lżejsze i wydajniejsze, jeśli chodzi o chłodzenie, a także najpewniej tańsze w produkcji. Na japońskich stronach technologicznych dostrzeżono podobno całkiem nowy wariant cyfrowej wersji PlayStation 5, nieco lżejszy (o 7 procent) od obecnie sprzedawanego.

Nowy model (CFI-1100B) jest podobno 300 gram lżejszy od modelu (źródło na Twitterze), który dostępny jest teraz w sklepach, czyli CFI-1000B. Jeśli chodzi o inne zmiany, w tym momencie brak szczegółów w temacie, a równie dobrze takowych może nie być. Jeżeli faktycznie tak jest, większość graczy najpewniej nie dostrzeże różnicy.

Co ciekawe, Sony dodało do nowego PS5 jeszcze jedną drobnostkę - śrubkę, którą można dokręcić bez żadnych narzędzi, tzw. thumbscrew. Jest ona ulokowana u podstawy, dzięki czemu szybko i sprawnie będziemy w stanie wymienić bazę, utrzymującą urządzenie w żądanym położeniu.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswojteklog   @   09:33, 22.07.2021
I tak czekam na slima czy cos takiego, przeniesc takiego sky towera mi nie pasuje, a czesto podrozuje ;D