Ubisoft zapowiedział nowego FPS-a free to play - Tom Clancy's XDefiant

Firma Ubisoft ogłosiła na krótkiej transmisji na żywo nowe dzieło autorstwa oddziału w San Francisco - Tom Clancy's XDefiant. Gra to wieloosobowa strzelanka free to play mieszająca różne oddziały oraz klimaty z innych gier sygnowanych nazwiskiem popularnego pisarza, opakowując to w szaloną modyfikację kierowanych postaci i nieco zakręconą otoczkę.

@ 19.07.2021, 20:24
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ubisoft zapowiedział nowego FPS-a free to play - Tom Clancy's XDefiant

Wczoraj firma Ubisoft ogłosiła w swoich mediach społeczościowych, że dzisiaj - 19 lipca - zaprezentuje zupełnie nową markę w ramach cyklu sygnowanego nazwiskiem nieżyjącego już pisarza political fiction, Tom Clancy'ego. I tak też się stało - na krótkiej transmisji pokazany został Tom Clancy's XDefiant, czyli nowa pierwszoosobowa strzelanka utrzymana w modelu free to play.

Zgodnie z oczekiwaniami nowy Tom Clancy nie był kolejną, i długo oczekiwaną, odsłoną cyklu Splinter Cell z Samem Fisherem w roli głównej. Zamiast tego gracza otrzymali pokaz zupełnie nowego FPS-a free to play - XDefiant. Deweloperzy z oddziału Ubisoftu w San Francisco postawili na mieszankę ognia i wody. Z jednej strony mamy znane z innych gier spod szyldu Tom Clancy postacie oraz jednostki, z drugiej zaś odjechaną otoczkę, gdzie modyfikacja kontrolowanej postaci przypomina piaskownicę.

Tom Clancy's XDefiant zadebiutuje w niedalekiej przyszłości na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Na razie jednak producenci zaplanowali testy alfa gry - te odbędą się 5 sierpnia i pierwsi chętni mogą zgłaszać się na oficjalnej stronie nowego tytułu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
4 kudosMgła   @   07:50, 20.07.2021
Myślałem, że słyszę trzęsienie ziemi, a to Clancy się w grobie przewraca.
1 kudosTheCerbis   @   10:00, 20.07.2021
To coś jest sygnowane nazwiskiem Toma Clancy?

XD
1 kudosdabi132   @   11:35, 20.07.2021
Nie ma to jak jechanie na kultowych markach i sygnowanie tego nazwiskiem pisarza. Ubisyf w akcji. Ciekaw jestem ile to pożyje i czy skończy tak jak Ghost Recon Phantoms.