FIFA 22 - można już składać zamówienia przedpremierowe

FIFA 22 została oficjalnie zaprezentowana przed kilkoma dniami, a już teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe na wszystkich platformach sprzętowych.

@ 19.07.2021, 18:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

FIFA 22 - można już składać zamówienia przedpremierowe

Electronic Arts całkiem niedawno ujawnił więcej szczegółów na temat FIFA 22. Dowiedzieliśmy się wówczas, że wydanie przeznaczone dla konsol nowej generacji, czyli PS5 oraz Xboksów Series X|S, będzie zdecydowanie lepsze od pozostałych, ale jednocześnie będzie też trzeba za nie zapłacić więcej. Jeśli planujcie wejść w jakiekolwiek, możecie to zrobić już teraz, za sprawą przedsprzedaży.

Przedsprzedaż FIFA 22 dostępna jest już w wielu różnych sklepach, a wśród nich jest jeden z najpopularniejszych i największych: Media Expert. Na jego łamach kupicie FIFA 22 na PC, PS4, PS5, Xboksa One, Xboksych Series X|S oraz Nintendo Switch. Jeśli zdecydujecie się na wariant dla PS5 albo Xboksów Series X|S będziecie musieli wyłożyć 279 złotych. Za 239 zł nabędziecie wydanie dla PS4 oraz Xboksa One, za wariant dla PC musicie wyłożyć 219 zł, a dla Switcha 149 zł.

FIFA 22 to oczywiście sporo nowości. Jedna z najważniejszych - choć dostępna tylko na PS5 oraz Xboksach Series X|S - to tzw. HyperMotion, czyli technologia pozwalająca deweloperom tworzyć zaawansowane animacje. Co ciekawe, animacje generują algorytmy sztucznej inteligencji, a robią to analizując setki tysięcy klatek nagrań z różnych spotkań piłkarskich. Dzięki HyperMotion każdy zawodnik powinien zachowywać się w unikatowy sposób.

Więcej na temat FIFA 22 znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii, a jeśli macie ochotę już teraz złożyć zamówienie przedpremierowe, możecie to zrobić w sklepie Media Expert.


Sprawdź także:
FIFA 22

FIFA 22

Premiera: 01 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

FIFA 22 to kolejna odsłona odsłona popularnej serii gier sportowych od studia EA Sports i firmy Electronic Arts poświęcona piłce nożnej.FIFA 22 podobnie jak poprzednie cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?