The Coalition może pracować nad nową marką

Twórcy Gears of War pracują prawdopodobnie nad czymś więcej niż kolejną odsłoną wspomnianego cyklu. Jest spora szansa, że zajmują się również całkiem nową marką.

@ 20.07.2021, 09:42
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

The Coalition może pracować nad nową marką

Twórcy Gears 5, The Coalition, mogą pracować nad nowym projektem, chcąc stworzyć całkiem świeżą markę. Wiadomości na ten temat pochodzą z profilu LinkedIn pracownika, który został zauważony przez insidera Klobrille na Twitterze. Profil Pedro Camacho D’Andrea wskazywał, że pracuje jako projektant poziomów „nad nową marką” od lutego tego roku. Aktualizacja profilu została od tego czasu edytowana i usunięta, prawdopodobnie przez Pedro.

Co ciekawe, studio wcześniej potwierdziło, że w maju przenosi się na Unreal Engine 5. W tamtym czasie firma twierdziła, że pracuje nad „wieloma nowymi” przedsięwzięciami nowej generacji, ale uważała, aby nie sprecyzować, że będą one związane z serią Gears of War.

Oczywiście The Coalition było przez jakiś czas głównym studiem zajmującym się marką Gears of War, po tym, jak Microsoft wykupił prawa do franczyzy od Epic Games w 2014 roku. Studio było pierwotnie znane jako Black Tusk, zanim zostało przemianowane na The Coalition w 2015 roku. Gears 5 doczekało się rozszerzenia Hivebusters pod koniec ubiegłego roku.

Na ten moment studio nie odniosło się w żaden sposób do tych plotek. Należy się zatem uzbroić w cierpliwość. Pozostawimy Was z pytaniem, czy wolelibyście kolejną odsłonę serii Gears of War, czy może faktycznie coś nowego?


Sprawdź także:
Gears 5

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?