Microsoft Flight Simulator - w 2022 do gry mogą zostać dodane helikoptery

W roku 2022 do gry Microsoft Flight Simulator mogą zostać dodane helikoptery - na to przynajmniej wskazują informacje krążące w sieci.

@ 19.07.2021, 13:52
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Microsoft Flight Simulator - w 2022 do gry mogą zostać dodane helikoptery

Microsoft Flight Simulator stał się niesamowicie popularny, odkąd pojawił się na scenie rok temu. Od tego czasu ludzie przelatali po całym świecie mnóstwo godzin, aczkolwiek tylko za sterami samolotów. Helikopter to zupełnie inna bajka, a one mogą zostać dodane w 2022 roku.

W poście na blogu na oficjalnej stronie gry wiele się mówi o przyszłych aktualizacjach Microsoft Flight Simulator. Przeprowadzono ankietę z opiniami fanów, z której jasno wynika, czego oczekują. Na pierwszym miejscu zaznaczono śmigłowce. Dysponując 1506 głosami, twórca stwierdził, że planuje wprowadzić tę funkcję, ale prawdopodobnie nie przed 2022 r.

Obecnie Microsoft nie może się doczekać premiery gry na Xbox Series X/S. Konsolowa wersja Microsoft Flight Simulator miała pierwotnie ukazać się w czerwcu. Jednak data premiery została przesunięta, a port będzie teraz dostępny 27 lipca, co oznacza, że gracze konsolowi nie muszą zbyt długo czekać.

Microsoft Flight Simulator jest dostępny na PC, z pewnością na konsolach znajdzie wielu odbiorców. Gra już niebawem się na nich pojawi, warto więc zastanowić się, gdzie polecicie na pierwszą wycieczkę!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?