Data premiery Rainbow Six: Extraction przesunięta na przyszły rok

Kolejne studio Ubisoftu zostało dotknięte pandemią COVID-19. Efekt jest taki, że premierę Rainbow Six: Extraction przesuniętą na przyszły roku. Dokładnej daty niestety nie podano.

@ 17.07.2021, 11:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Data premiery Rainbow Six: Extraction przesunięta na przyszły rok

Pisaliśmy przed momentem o tym, że Riders Republic zostało opóźnione mniej więcej o miesiąc, a w rezultacie fani różnej maści sportów zimowych zagrają odrobinę później. Z lekkim opóźnieniem zagrają też fani pierwszoosobowych strzelanek, bo Ubisoft postanowił opóźnić również premierę Rainbow Six Extraction.

Premiera Rainbow Six Extraction pierwotnie miała się odbyć 16 września 2021 roku. Ze względu na COVID-19 francuska firma postanowiła dać deweloperom nieco więcej czasu na opracowanie gry. Efekt jest taki, że nowy termin ustalono na styczeń 2022, nie ma niestety konkretnego dnia.

"Dodatkowy czas pozwoli nam wprowadzić naszą wizję w życie w sposób, w jaki sobie to wyobraziliśmy. Nastąpi to w styczniu 2022 roku. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu Rainbow Six Extraction będzie wciągającym i porywającym doświadczeniem, takim, jakie chcieliśmy stworzyć".

Obecnie opóźnienie Rainbow Six Extraction nie jest niestety pierwszym, ale mamy nadzieję, że jest ostatnim. Pierwotnie gra miała zadebiutować do końca marca 2021 roku, a później pomiędzy kwietniem i wrześniem. COVID-19 spowodował, że obecnie mówimy o styczniu 2022.

Rainbow Six Extraction dostępne będzie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?