Jim Ryan twierdzi, że God of War: Ragnarok powinno zadebiutować w przyszłym roku

Informacja o dacie premiery God of War: Ragnarok jest oczywiście niepotwierdzona i nieoficjalna, a w związku z tym musicie uzbroić się w cierpliwość.

@ 17.07.2021, 11:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Jim Ryan twierdzi, że God of War: Ragnarok powinno zadebiutować w przyszłym roku

God of War: Ragnarok nie ma jeszcze oficjalnej premiery, choć mówi się o tym, że dojść do niej powinno w najbliższych miesiącach. Swoistym potwierdzeniem tej tezy są słowa szefa PlayStation, Jima Ryana. Jak wszystko pójdzie dobrze, to jest szansa, że zagramy latem 2022.

Pierwsze ploteczki na temat premiery God of War: Ragnarok pojawiły się jeszcze przed jego oficjalną zapowiedzią. Mówiło się wówczas, że najprawdopodobniej zagramy pod koniec 2021 roku. Ze względu na pandemię wszystko się jednak oczywiście opóźnia, a w efekcie bardziej prawdopodobny zdaje się być rok 2022.

Szef PlayStation, Jim Ryan, rozmawiał niedawno z redakcją TMT Post, a podczas wywiadu zapytany został choćby o przybliżony termin premiery God of War: Ragnarok. Zasugerował on, że jego korporacja rozmyśla o debiucie "za mniej więcej rok", czyli można założyć, że celem jest lato 2022.

Na szczęście nie oznacza to, że w tym roku Sony nie będzie miało żadnego blockbustera. Z wcześniejszych wypowiedzi Ryana wynika, że w okresie świątecznym roku bieżącego dostaniemy Horizon II: Forbidden West.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?